سودانی مشهورترین جاذبه در تمام کانادا مسلما دارد.

حتی یک آکواریوم در منطقه شامل زندگی دریایی مانند نهنگ فیل ماهی و صدها گونه ماهی وجود دارد. با چادر تا شما بسیار کولر اردوگاه-به طور کلی ایجاد سایت کنید. با باز کردن سایه بان، شما خودتان برخی از اتاق اضافی شخصی در محل اردوگاه و همچنین منطقه کمی شادی بخش به اویختن در دهد. آبشار نیاگارا است که مسلما معروف ترین جاذبه در تمام کانادا است. امیدوارم پایان تور شما را به بوی تنظیم است و هیچ عوارض بیماری وجود دارد. سایه بان تریلر خود را نیاز به کمی از مراقبت است، اما نسبتا حداقل است. پول خرید که ندارد spendable، خارج شده که? کسانی که فشار کار آنها در حال تماشا و در اکثر موارد انجام می دهند کار خود را بدون تعامل با مهمان از موج گاه به گاه دست می دانم. اطراف منطقه نیاگارا غذاهای و شراب خوب شناخته شده است. شما ممکن است در نظر بگیرید تماس با شرکت مسافرتی است که دارای تخصص در نوع گروه یا مقصد شما در علاقمند هستند.

به زودی به-باز Centra توسط سنترا Phu Pano توچال Krabi مدرن در طراحی واقع در گرمسیری تنظیم فقط یک درایو کوتاه از ننگ است. رفت و آمد مکرر اتاق 158 است که متفاوت از برتر Centra Centra برتر استخر مشاهده و Centra اقامت خانواده با تمام وسایل رفاهی برای زن و شوهر به محل اقامت خانواده دوستانه را با تخت تختخواب سفری داشته باشد. امکانات کافی برای همه برای لذت بردن از جمله استخر کودکان وجود دارد. در حالی که پوکت فقط دو و نیم ساعت از رفت و آمد مکرر فرودگاه بین المللی Krabi حدود 45 دقیقه راه است. به عنوان Centra توسط سنترا Phu Pano آماده برای باز کردن آنها، آنها آقای Chalermrat Khumsawad به سمت مدیر کل از موضع قبلی خود را به عنوان مدیر هتل برای نزدیکی سنترا بزرگ ساحل توچال & ویلا Krabi که در آن او کار سه و نیم سال گذشته ارتقا دهید. Khumsawad بیش از 15 سال تجربه در صنعت مهمان نوازی است و خواص شناخته شده مانند Meridien لو Khao لک ساحل رفت و آمد مکرر آبگرم & Phang آنگا زمرد بانکوک ramada دارای رفت و آمد مکرر Khao لک Phang آنگا ادم هوا Panwa پوکت و لا فلور توچال & آبگرم Khao لک Phang آنگا کرده. Centra توسط سنترا هتل سنترا & استراحتگاه کیفیت ارزش نام تجاری است که ارائه می دهد طراحی هتل های مقرون به صرفه و تفریحی است که ارائه یک تجربه کیفیت به فراتر از انتظارات با خوابگاه جادار با کیفیت مبلمان و آرماتور حداقل یک رستوران استخر و مرکز تناسب اندام دارد. این ویژگی همه واقع در راحت تنظیمات با رستوران ها و مغازه ها در نزدیکی و دسترسی آسان به ساحل از مکان های ساحلی هستند. همه مهمانان اقامت در Centra توسط خواص سنترا باید برای پیدا کردن همه از راحتی مورد نظر و همه امکانات مورد نیاز برای فرار بی نقص چه برای لذت و یا کسب و کار مطمئن.

Http://www.breakingtravelnews.com/news/article/centara-to-open-a-new-resort-in-krabi/ شده برای نسخه اصلی از جمله هر گونه تصاویر تکمیلی و یا ویدئو

با باز کردن سایه بان، شما خودتان برخی از اتاق اضافی شخصی در محل اردوگاه و همچنین منطقه کمی شادی بخش به اویختن در دهد. اگر شما تریلر فاقد چادر آغاز خواهد شد بسیاری از گزینه های در دسترس به شما هستند. پس از آن، همه شما واقعا نیاز به انجام است آنها را به درستی ذخیره و گاهی اوقات آنها را تمیز که چیزی است که شما می توانید با یک برس نرم و صابون ملایم و آب است. به سفر برنامه ریزی شده هست و کاملا سازمان یافته ساخت برای خودتان و یا برای کل گروه، گروه مسافرت حرفه ای و هر جایی که جاده شما منجر، لذت بردن از سفر خود را. اگر وجود ندارد بدون قرار ملاقات برای تاریخ و یا زمان تور هستند، گروه شما می توانید زود دفتر حکاکی و چاپ می رسند و ایستادن در صف برای بهنگام ورود بلیط برای آن روز. Cefalu بین پالرمو و Capo D' اورلاندو است. به در و اطراف آبشار نیاگارا ساخت آن مقصد تعطیلات عالی وجود دارد. شما می توانید سایه بان با خمرهای شکل، منحنی شکل و یا که به سادگی کردن جرقه بزند.