این مهم، توقف کشتی در جزایر متعدد و رنگ برنامه نویسی هستند چگونه آنها را سازماندهی چیزهایی.

سرویس قطار مسافری به طور مستقیم به آبشار نیاگارا وجود دارد. گردشگران بسیاری از جنبه های تاریخی نیاگارا از جمله ویژگی های باستان شناسی از قبیله بومی Iroquois و ویژگی های تاریخی از اولین کاشفان اروپا در منطقه شگفت زده است. رشد سریع صنعت در آبشار نیاگارا مراسم عروسی است. بیشترین بازدید کننده به یکی از این امکانات و سپس اتومبيل، تگرگ تاکسی یا اتوبوس شاتل را به مقصد آبشار. حتی یک آکواریوم در منطقه شامل زندگی دریایی مانند نهنگ فیل ماهی و صدها گونه ماهی وجود دارد. دیگر جاذبه های نزدیکی آبشار خود وجود دارد. به در و اطراف آبشار نیاگارا ساخت آن مقصد تعطیلات عالی وجود دارد. بسیاری از نقاط خوش منظره و زیبا در و اطراف آبشار واقعی با فراوانی از متخصصان عروسی برای کمک به زوج های طرح و ترتیب تمام جزئیات خود را nuptials وجود دارد. بیش از پنجاه از wineries نزدیکی و استثنایی بسیاری از رستوران ها نیز وجود دارد.

شما را برداشت از هر aiport و به توقف مربی گرفته شده که در آن شما دریافت برچسب ها رنگی برای شما و توشه خود را. این مهم است که توقف کشتی در جزایر متعدد و برنامه نویسی رنگ است چگونه آنها را سازماندهی چیزهایی هستند. مربی از Krabi حدود 4-5 ساعت طول می کشد و از سورت 6 و 7 هر دو به همان کشتی به بندر. وجود دارد یک کافه کوچک و راحتی در بندر در حالی که شما صبر کنید اما می توانید آن را خیلی شلوغ. هنگامی که بر کشتی سفر طول می کشد حدود سه ساعت به عنوان توقف آن را در کوه Samui اول و سپس کوه Phan گن قبل از رفتن به کوه تائو. کل زمان سفر: اجازه می دهد یک روز کامل. من از کوه Lanta در 8 سمت چپ و در کوه تائو در حدود 7 pm. وارد کوه تائو ارزان ترین هزینه های دوره شیرجه در تایلند و شاید آسیا در اطراف RM1000 برای رشته آب باز است. با هزینه های سفر از جمله پرواز است که می تواند حدود RM500 600 کل هزینه هتل به جز RM1600 است.

شده برای نسخه اصلی از جمله هر گونه تصاویر تکمیلی و یا ویدئو http://www.expatgo.com/my/2016/11/28/cheapest-destinations-diving

سرویس قطار مسافری به طور مستقیم به آبشار نیاگارا وجود دارد. گردشگران بسیاری از جنبه های تاریخی نیاگارا از جمله ویژگی های باستان شناسی از قبیله بومی Iroquois و ویژگی های تاریخی از اولین کاشفان اروپا در منطقه شگفت زده است. آبشار نیاگارا ویژگی بچه های دوستانه، بیش از حد، از جمله پارک های آب پارک مینیاتور گلف و فعالیت در فضای باز است. دیگر جاذبه های نزدیکی آبشار خود وجود دارد. به در و اطراف آبشار نیاگارا ساخت آن مقصد تعطیلات عالی وجود دارد. نزدیکترین فرودگاه به آبشار نیاگارا در تورنتو، انتاریو و بوفالو، نیویورک است. بیش از پنجاه از wineries نزدیکی و استثنایی بسیاری از رستوران ها نیز وجود دارد. بسیاری از نقاط خوش منظره و زیبا در و اطراف آبشار واقعی با فراوانی از متخصصان عروسی برای کمک به زوج های طرح و ترتیب تمام جزئیات خود را nuptials وجود دارد.