اتاق خود را انتخاب کرده و سپس تکمیل رزرو حق در اینجا در مشاورین، بدون ترک سایت ما.

این تور hanlf پرداخت شامل بازديد به بازار تره بار شلوغ شهر قدیمی جذاب چین پرتغالی خیابان تاریخی خانه Pracha چانه تایلندی موزه هون و فوکت، اولین هتل ساخته شده در سال 1929 در میان برجسته دیگر. در 1 ساعت بعد از حلق آویز در برای بیش از یک ساعت قبل از قایق سواری و داشتن بیش از یک ساعت برای ناهار ما گفته شد دیگر این امر 30-45 دقیقه قبل از ما خواهد بود ATVing، ترک ما را با زمان و بدون فعالیت. به کخ فی با قایق اکسپرس قایق چغندرهاي سرعت و هزینه برای رسیدن به بهشت جزیره زیبای پوکت و Krabi است. شنا از طریق 80 متر تونل طولانی مجهز به یک ژاکت زندگی و نور فلش به تالاب پنهان خیره کننده. تازه پخته شده، این بوفه چیزی برای هر کس. 07:30 صبح – خروج از دفتر رویال پوکت مارینا و یا خصوصی مارینا در Krabi غار ندا – غار پنهان در جنگل حرا. کوه های سنگ آهک و جزایر mangroves و آب زمرد سبز احاطه شده. اتاق خود را انتخاب کرده و سپس کامل خود را اینجا در مشاورین، بدون خروج از سایت ما رزرو. بسته به محل رفت و آمد مکرر شما شرایط آب و هوایی و ترافیک در روز تور شما شما را به رفت و آمد مکرر شما حدود 1 تا 1.5 ساعت بعد خواهد رسید. بسته به محل رفت و آمد مکرر، شرایط آب و هوایی در روز تور و ترافیک، شما به شما رفت و آمد مکرر حدود 1 تا 1.5 ساعت پس از ترک مارینا Phuekt سلطنتی خواهد رسید.

مشاوره، چینی، مطلع گردشگران است که آنها بیش از THB3 هر نفر در هر تور در انفاق نوشته شده. مبارزات انتخاباتی توسط بیش از 50 نفر از دفتر تایلندی چینی گردشگری پوکت انجمن اتحاد و تایلندی چینی زبان تور راهنمای باشگاه انجام شد. لیست قیمت مثال تور پوکت و Krabi و Phang آنگا داد. نمونه شامل: یک روز سفر به فی فی - THB2 بزرگسال 000; کودک THB1 700 Phang آنگا - بزرگسالان THB1, 200; کودک THB1 000 کوه Racha - بزرگسالان THB1 500; کودک THB1 کوه 200 کرون Khai - THB1 بزرگسال 000; کودک THB800 Krabi چهار جزایر - بزرگسالان THB1, 200; کودک THB1 جزایر Similan 000 - بزرگسالان THB2 500; کودک THB2 Khai Nai کوه 200 - بزرگسالان THB600; THB600 کودک قادر به تعیین قیمت تور ذکر شده توسط وزارت گردشگری شدند. Ronnakris Cheinsangaroon دبیر انجمن اتحاد گردشگری تایلند و چین گفت: این اجازه می دهد تا تورهای به بیش از THB3 هر نفر در هر گروه تور 16 نفر یا بیشتر در. پس از دولت یاد گرفته که بسیاری از گروه های گردشگری شد تقلب در بسته های تور و کرایه و همچنین برای از بین بردن تور صفر دلار اشاره Ronnakris نیاز به این جزوات در اختیار گردشگران قرار گرفتند. بروشور هدف نیز تغییر دیدگاه منفی در مورد صنعت گردشگری ما را میان چینی. ما می خواهیم گردشگران چینی به هنگام مراجعه تایلند و به خصوص پوکت چه هزینه تور. آنها سزاوار کرایه عادلانه است, درست مثل هر کس دیگری، او گفت.

Http://bangkok.coconuts.co/2016/11/08/chinese-tourists-phuket-given-tour-price-list-keep-them-getting-ripped شده برای نسخه اصلی از جمله هر گونه تصاویر تکمیلی و یا ویدئو

شما می خواهم به کتاب خط? همچنین، دو کلاس بسته قایق سواری در طبقه بالا و پایین طبقه وجود دارد. کخ کخ Kradan – Kradan کخ کخ Moog صفحه ▾ برنامه سفر تور – Moog سفرنامه 07:30 صبح – خروج از دفتر رویال مارینا پوکت یا Krabi قایق مرداب کخ Moog – دیدار معروف morakot است در میان و یا غار زمرد. Ringed کامل سواحل شن سفید و دریای آندامان پر زرق و برق، آنها هر دو مکان روستایی با فرصت های خوبی برای غواصی میان صخره های مرجانی زیبا، بند قایقرانی، موز قایق سواری و فقط لذت بردن از خورشید در ساحل دوست داشتنی، زیر درختان نخل nodding هستند. شما می توانید سعی کنید غواصی و زیر آبی بالای صخره های مرجانی زیبا یا کشف جزایر در کایاک یا کشتی. مصرف سوار صبا تو به جنگل است پاپ صدا بزرگ. Ac. لطفا با پر کردن فرم زیر را با اطلاعات شخصی شما. مهم: نام و محل هتل خود را بنویسید. یکی در دریای Krabi است و یکی دیگر را در چانگ سدیم خلیج است.