قبل از شروع وسیله نقلیه خود را, سایبان کردن ضربه محکم و ناگهانی و یا در غیر این صورت آنها را امن تا زمانی که شما را پایین جاده سر آنها را باز نکنید.

نزدیکترین فرودگاه به آبشار نیاگارا در تورنتو، انتاریو و بوفالو، نیویورک است. همچنین نزدیکی کنسرواتوار پروانه تعاملی که در آن بازدید کنندگان می توانید لمس و برگزاری چند گونه از پروانه است. شما می توانید سایه بان با خمرهای شکل، منحنی شکل و یا که به سادگی کردن جرقه بزند. وجود یکشنبه بیشترین ساحل پیش نمی هزینه، اما برای کسانی که آن را پیش نمایش قیمت 10 برای ورودی و کابین باقی نیست. اگر شما مایل به کمی صبور باشید و صرف کمی از پول اضافی، شما قادر خواهید بود به روده بزرگ را انتخاب کنید و اگر شما می خواهید اصلاح. سایه بان سایه ای که نور مستقیم خورشید از ورود به ویندوز را متوقف می کند و نیز به پایان می رسد تا خنک کننده هوا است که می آید در پنجره نیمه بسته نگهداشته ترک را فراهم می کند. اگر شما تریلر فاقد چادر آغاز خواهد شد بسیاری از گزینه های در دسترس به شما هستند. هنگامی که شما پارک کنید و تریلر نشسته هنوز با آن سایه بان جامعی، شما را پیدا کنید که چادر نفع تریلر به آنجا که آنها را به خانه.

در حالی که این جزیره تبدیل به مقصد شاد رسمی برای بسیاری از گردشگران، آن نیز به عنوان یکی از بهترین مکان برای جویندگان کار پدید آمده است. در حالی که شرکت های است که اغلب برای پاداش کارکنان خود را برای کار سخت و تعهد خود را شناخته می شود، یک شرکت در سنگاپور فقط بریدگی را تبدیل به. تکامل، زنجیره ای از شرکت مخلوط هنرهای رزمی در کشور متعلق به Chatri Sityodtong تازگی بیش از 100 نفر از کارمندان خود را مرتب تعطیلات لوکس به مالدیو شگفت زده. این شرکت گفت: به صرف بیش از Rs. 3 Lakh 41 کرور روپیه به این رویداد را بیابید. نه تنها کارکنان به hoiday در سواحل مالدیو بودند خارج شده اما بسیاری از آنها نیز از اقامت در هتل 5 ستاره لوکس ارائه شد. این پاداش تعجب آمد که در نتیجه شرکت های دستیابی به بیش از 30% رشد سال مالی جاری. متعجب از این ممکن است صدای، اجازه دهید ما نیز شما که این نه اولین بار است که تصمیم تکامل به همه سخاوتمندانه در کارکنان خود اطلاع. شرکت چند سفرهای لوکس مانند سال كاركنان چیده شده است; از تعطیلات در بالی به Krabi. خوب، جای تعجب نیست که سنگاپور واقع مورد علاقه گردشگران و کارمندان یکسان معلوم شده است!

Http://daily.bhaskar.com/news/TOP-company-funds-employee-vacay-5477077-PHO.html شده برای نسخه اصلی از جمله هر گونه تصاویر تکمیلی و یا ویدئو

فرود از قایق گشت نام خدمتکار سرمایه گذاری غبار تا پایه آبشار، در حالی که نام تونل سفر پشت می افتد از طریق پنجاه متر از سنگ به ظهور به منطقه به طور مستقیم در پشت آبشار. کارکنان که چاپ پول ایالات متحده است کارشناسی ارشد طراحی و روده بزرگ و به عنوان ناظر در حال مشاهده روند چاپ بسیار جالب است. هر ورق از پول طلبه است و اگر حتی یک اشاره از تفاوت در یکی از لوایح است همه ورقه را نابود است. قبل از شروع وسیله نقلیه خود را ضربه محکم و ناگهانی چتر پایین یا زمانی که شما سر پایین جاده تا آنها را باز نکنید در غیر این صورت به آنها امن. حتی یک آکواریوم در منطقه شامل زندگی دریایی مانند نهنگ فیل ماهی و صدها گونه ماهی وجود دارد. کسانی که فشار کار آنها در حال تماشا و در اکثر موارد انجام می دهند کار خود را بدون تعامل با مهمان از موج گاه به گاه دست می دانم. به سفر برنامه ریزی شده هست و کاملا سازمان یافته ساخت برای خودتان و یا برای کل گروه، گروه مسافرت حرفه ای و هر جایی که جاده شما منجر، لذت بردن از سفر خود را. سرویس قطار مسافری به طور مستقیم به آبشار نیاگارا وجود دارد. آبشار نیاگارا است که مسلما معروف ترین جاذبه در تمام کانادا است.