اکبر آل بیکر، گفت: قطر ایرویز دیده رشد بی سابقه ای در دوران اخیر و همچنان به مقصد جدید در نقشه مسیر جهانی ما در اتصال بالا بردن برای ما مسافران از سراسر جهان را راه اندازی.

جاذبه های مختلف شما بسیار نزدیک به آب را. بیشترین بازدید کننده به یکی از این امکانات و سپس اتومبيل، تگرگ تاکسی یا اتوبوس شاتل را به مقصد آبشار. گردشگران بسیاری از جنبه های تاریخی نیاگارا از جمله ویژگی های باستان شناسی از قبیله بومی Iroquois و ویژگی های تاریخی از اولین کاشفان اروپا در منطقه شگفت زده است. به در و اطراف آبشار نیاگارا ساخت آن مقصد تعطیلات عالی وجود دارد. اطراف منطقه نیاگارا غذاهای و شراب خوب شناخته شده است. حتی یک آکواریوم در منطقه شامل زندگی دریایی مانند نهنگ فیل ماهی و صدها گونه ماهی وجود دارد. این خدمات عبارتند از پیاده روی در طول مسیر رپیدز سفید آب و هوایی کابل ماشین است که بالاتر از رودخانه عبور در شش کابل های بزرگ. هر دو اینها از آبشار نیاگارا است خود را upriver قرار دارد. بسیاری از هتل بسته های سفر خانواده است که شامل اقامت جاذبه های محلی و فعالیت های دیگر را ارائه می دهند.

بازدید کنندگان به شهر قادر به جاذبه های کلیسای جامع سنت پاتریک و قلعه دوبلین در حالی که همچنین در دسترس آسان از citys سواحل و کوه Wicklow معروف است. دوبلین همچنین در خدمت به عنوان دروازه ورود به همه ایرلند با آن روستا سرسبز و جاذبه های تاریخی بسیاری است. قطر ایرویز گروه اجرایی، او محترم آقای اکبر آل بیکر، گفت: قطر ایرویز رشد بی سابقه ای در دوران اخیر دیده شده است و همچنان به مقصد جدید در نقشه جهانی راه ما راه اندازی اتصال بالا بردن برای ما مسافران از سراسر جهان. راه اندازی پرواز به دوبلین پایتخت ایرلند، علاوه بر هیجان انگیز به شبکه ما و من اعتماد به نفس کسب و کار و اوقات فراغت مسافران از بوئینگ 787 Dreamliner خدمات ما و صاف اتصالات انتخاب، از طریق خانه و توپی حمد فرودگاه بین المللی بهره مند شوند. دوبلین فرودگاه مدیریت کارگردان وینسنت هریسون گفت: او که قطر ایرویز دوبلین خود به دوحه سرویس در 2017 آغاز خواهد کرد خوشحال بود. ما نگاه به جلو به استقبال از خدمات جدید دوحه روزانه از ژوئن و همکاری نزدیک با قطر ایرویز به ترویج مسیر. این سرویس فوق العاده انتخاب و راحتی را برای مسافران و همچنین دوبلین و ایرلند به شبکه جهانی در حال رشد Qatars اضافه کنید. قطر ایرویز بوئینگ 787s ارائه تجربه برتر با کابین بزرگ و صندلی های سفارشی ساخته شده در کسب و کار و اقتصاد کلاس. هواپیما ویژگی های صندلی های سفارشی ساخته شده 254 در سراسر کابین آن کسب و کار و اقتصاد طبقه با فضای داخلی مخصوص. در حالی که اقتصاد 232 کرسی در چیدمان 333 کلاس کسب و کار در طرح 121 با صندلی های 22 پیکربندی شده است.

Http://www.eturbonews.com/76086/qatar-airways-announces-nonstop-doha-dublin-flights شده برای نسخه اصلی از جمله هر گونه تصاویر تکمیلی و یا ویدئو

گردشگران بسیاری از جنبه های تاریخی نیاگارا از جمله ویژگی های باستان شناسی از قبیله بومی Iroquois و ویژگی های تاریخی از اولین کاشفان اروپا در منطقه شگفت زده است. بیش از 14 میلیون نفر هر سال را در هیبت الهام بخش قدرت و عظمت آبشار شده. جاذبه های مختلف شما بسیار نزدیک به آب را. آبشار خود بیش از سیزده داستان بالا، ایجاد یک انفجار آب سقوط آزاد است که بسیاری از بازدید کنندگان غافلگیر با شدت مطلق خود. آبشار نیاگارا است که مسلما معروف ترین جاذبه در تمام کانادا است. رشد سریع صنعت در آبشار نیاگارا مراسم عروسی است. بسیاری از هتل بسته های سفر خانواده است که شامل اقامت جاذبه های محلی و فعالیت های دیگر را ارائه می دهند. به در و اطراف آبشار نیاگارا ساخت آن مقصد تعطیلات عالی وجود دارد.