شما مقدار زیادی از ارزش هر چند، با گزینه های به انجام و دیدن چیزها بالاتر از سطح دریا نیز بصورت زیر.

ژوئیه و اوت شلوغ و سواحل هستند Fifficult به پارکینگ پیدا کمتر قابل دسترسی توسط خودرو و آن است. پر از پیتزا فروشی خوب, رستوران ها و فست فود می باشد. آن ساحل کوچک خلیج از Mazzarò، پر از دریا غارها و رزرو طبیعی دریایی مثل بلا Isola جزیره کوچک توسط langue کمی شن و ماسه به سرزمین اصلی متصل است. مارینا دی مونیکا، بهشت windsurfers Pozzallo، 30 کیلومتری Sampieri Ragusa نزدیک به Scicli و مونیکا ساحل D'Orlando در ساحل از Messina Messina Capo صخره Gregorio سنت با نمای جزایر Aeolian و Tindari مشخص می شود. همانطور که شما راه رفتن در امتداد فرایند از طریق راهرو شیشه ای پیوسته در حال مشاهده بوی جوهر مجزا است. شما می توانید سایه بان است که خواهد شد افزایش جذابیت تریلر خود و همچنین کمک به آن درجه حرارت متوسط. دفتر حکاکی و چاپ مکانی جذاب برای اقامت و با گرفتن وقت قبلی فقط. آبشار نیاگارا ویژگی بچه های دوستانه، بیش از حد، از جمله پارک های آب پارک مینیاتور گلف و فعالیت در فضای باز است. Taormina مروارید دریای مدیترانه، این روستا قرون وسطی است.

هزینه های دوره غواصی آب باز است گواهینامه مورد RM2000 هر نفر، اضافه کردن به که هزینه های سفر و نا امیدی در 2500 کنترل از راه دور است که بالاتر از متوسط در منطقه. شما مقدار زیادی از ارزش هر چند، با گزینه هایی برای انجام و دیدن چیزها بالاتر از سطح دریا و در زیر دریافت کنید. 6. Gili Gili جزایر خوشه سه جزیره کوچک کردن نوک شمال غربی Lombok، شامل Gili Trawangan Gili Meno و هوا Gili. هر جزیره دارای عطر و طعم منحصر به فرد و مجزا متفاوت از دیگران در سبک و احساس است. Gili Tarawang شلوغ ترین گروه، با گردشگران فراوان به عنوان بالا و پایین خیابان اصلی در کنار اسب چرخ دستی است. اگر چه هنوز تا سواحل شنی سفید و نسیم دریا این است چیزی جز یک جزیره گرمسیری آرام. شما نیز می توانید انواع خانواده عجیب متعلق به کسب و کار (warungs) پیدا کنید. Gili Meno مخالف به Gili Tarawang ناب جزیره گرمسیری آرام است.

شده برای نسخه اصلی از جمله هر گونه تصاویر تکمیلی و یا ویدئو http://www.expatgo.com/my/2016/11/28/cheapest-destinations-diving

Taormina مروارید دریای مدیترانه، این روستا قرون وسطی است. Cefalu بین پالرمو و Capo D' اورلاندو است. پس از آن، همه شما واقعا نیاز به انجام است آنها را به درستی ذخیره و گاهی اوقات آنها را تمیز که چیزی است که شما می توانید با یک برس نرم و صابون ملایم و آب است. اینجا به لاک پشت ها است که سپرده تخم مرغ خود را و بسیاری از پرندگان مهاجر شده است. سایه بان تریلر خود را نیاز به کمی از مراقبت است، اما نسبتا حداقل است. حتی کوچک سایه بان دسترس تریلر خود را گسترش می دهد و هنگامی که شما در زمین اردوگاه حل و فصل کردن این می تواند تمام تفاوت را. هنگامی که شما پارک کنید و تریلر نشسته هنوز با آن سایه بان جامعی، شما را پیدا کنید که چادر نفع تریلر به آنجا که آنها را به خانه. نزدیکترین فرودگاه به آبشار نیاگارا در تورنتو، انتاریو و بوفالو، نیویورک است.