حالا انگار به سختی هر فلزی در شماره گیری یا مورد منهای چند پیچ و پین سیم پیچ یافت می شود.

جنگل و رودخانه ها و کلبه بامبو و چوب ساج خانه معمولا اینجا دیده می شود و پرندگان و دیگر حیوانات زندگی فراوان هستند. آب و هوای تایلند است و به طور کلی گرم، مرطوب و دیگر در جنوب شرقی آسیا در زمان مانند کشورهای monsoonal. بسته به سفر که شما در شما سفر توسط خودتان ممکن است: سوار با دیگران به اشتراک در Songthaew - کامیون وانت تبدیل اغلب در سراسر آسیای جنوب شرقی دیده می شود. مردم محلی بازديد به خفاش ها با ارائه شده برای بودا و مواد غذایی برای راهبان را. به کسی که وجود دارد صحبت شده است به کسی که وجود برنامه ریزی سفر خود را سفارشی ساخته شده توسط یکی از متخصصان تایلند ما تماس در سفر خود را به طور کامل به برنامه ها، منافع و بودجه متناسب با 1-855-838-2115 آغاز شده است سخن گفت. اگر شما ذهن گرما سپس این زمان خوبی برای رفتن در تعطیلات به تایلند برای جلوگیری از جمعیت می تواند. با نام مستعار 'سحر شادی' Sukhothai هنوز عصر طلایی سیام با مجسمه های بسیار عالی و بناهای شگفت انگیزی و گل لوتوس در آن به یاد می آورد. شهرها، مدرن و باستانی، که در آن شما می توانید تور بازارهای خیابانی پر از لذت آشپزی نیز دارد.

من نمی سریع خودروهای ورزشی رانندگی که من استفاده می شود. این روزها من ترجیح می دهم رانندگی من سحر رولز رویس و یا من جمعه. مزیت: میلیاردر خود. در حالی که Hilfigers در clambering از طریق درب قیچی وار دراماتیک و دور کردن V-12, 650 اسب بخار موتور خسته بدست، گیرنده هدیه شما خواهد شد قادر به لذت بردن از تمام کسانی که اسب در نزدیکی نعناع conditionplus بدن فیبر کربن ترمز کربن سرامیک و سرعت بالا از 218 mph. البته، هنگامی که آن را به قیمت استفاده می آید به هایلفیگر می رود; او به احتمال زیاد آن را برای حدود $650,000 خریدم و شما میلیون ها پرداخت. هزینه: شرط کارشناسان در Hagerty کلاسیک بیمه ماشین این ماشین می تواند علامت $3 میلیون نفر را در حراج شکستن. همه یاقوت کبود دیده بان انتخاب کننده پخش طرفداران عشق قادر به دیدن مکانیک در کار داخل خود شگفتی کوچک horological بنابراین روند افزایش در سال های اخیر به موارد کاملا از یاقوت کبود شفاف یا رنگی شده است. Standout در این رده Greubel Forsey دو گرداب 30 روش، چرخش در دیده بان بسیار دوست داشتنی از نام تجاری است که قبلا در نسخه های فلزی است. حالا انگار به سختی هر فلزی در شماره گیری یا مورد منهای چند پیچ و پین سیم پیچ در بر داشت. خود دستی زخم دیده بان با ذخیره برق 120 ساعته و دو tourbillons. دفعات بازدید: بیشتر از درس چیزی است که واقعا از پیروزی بیش از شما میلیاردر است کمبود و valueonly هشت خواهد شد ساخته شده است، همه که منحصرا در U S. آه بله فروخته خواهد شد و قیمت آن هزینه: 1.275 میلیون دلار. برای پخش.

شده برای نسخه اصلی از جمله هر گونه تصاویر تکمیلی و یا ویدئو http://finance.yahoo.com/news/billionaire-christmas-172736167.html

ما پشتیبانی از مرورگرهای زیر: ویندوز: اینترنت اکسپلورر، موزیلا مجمر ماهی در کروم. Massa مرد غذا کاری Kaeng Matsaman A با ریشه های اسلامی، کاری پر کردن این به طور سنتی شیر نارگیل و سیب زمینی و گوشت گاو و برگ سرخ و بادام زمینی اگر ماندن در ساحل و یا در یکی از جزایر، حتما بسیاری از وفور از غذاهای دریایی تازه را در ارائه ویژگی های. آب به معنای نمادین به پاک کردن و پاک اما با آوریل یکی از تایلند داغترین است چند ماه نیز به ارمغان می آورد در تسکین شیرین از گرما. در سال 1932، انقلاب سیامی منجر به سلطنت مشروطه برگزار شده و در 1941، تایلند هندوچین فرانسه حمله کرد، عده فرانسه و ادعا لائوس. چرا ما را انتخاب کنید: ما ارائه خدمات شخصی سفر برنامه ریزی را به رویاها و آرزوها تحقق یابد. پایتخت سابق این چرم گاومیش تاریخچه بهشت است. اگر شما ذهن گرما سپس این زمان خوبی برای رفتن در تعطیلات به تایلند برای جلوگیری از جمعیت می تواند. حتما به سوار در ریل راه آهن مرگ و تأمل در جنایات جنگ در موزه جنگ Meath. این همه به پایان رسید که تهاجم برمه در قرن 18 آوردن پادشاهی به خراب کردن و منجر به از دست دادن بسیاری از گنجینه های هنری و فرهنگی.