تا زمانی که اتفاق می افتد به شخص دیگری، البته این سرگرم کننده به تماشای آن رخ می دهد، است.

مالدیو - تجربه بهشت اگر شما می خواهید به ماندن فشار شلوغی شهرها، سپس شما ممکن است تعطیلات هاوایی و یا آریزونا را انتخاب کنید. آن جالب است به تماشای آن رخ می دهد، تا که به شخص دیگری، البته اتفاق می افتد. سفر به مصر در دوست 'از جهان"، با توجه به این واقعیت است که مانند برخی از 100 + هرم که کشور دارای وجود دارد. شما می خواهید تعطیلات بسیار خوشحال. Jungfraujoch همچنین به عنوان شناخته شده 'بالا اروپا'، اروپا به بالاترین ارتفاع ایستگاه راه آهن در 3454 متر است. نفس هات اسپرینگز، روستاهای زیبا، تاریخ غنی، mouthwatering غذاهای دریایی، و برخی از بهترین سواحل در جهان، همه هستند اینجا. نیوزیلند بسیار خوبی شناخته شده برای آن منحصر به فرد گیاهان و جانوران است. مانند مناظر جدید اگر شما در حال آمدن به اینجا از بانکوک که پر سر و صدا، شلوغ و آلوده فراتر از تصور آن است. راه کامل می شود به یک توپ از یک زمان در پارک های تفریحی و سپس به طرف ساحل بازنشسته برای تعطیلات آرامش بخش.

این نرخ در اوج فصل نرخ بر اساس. بسیاری از اپراتورهای تور در Krabi فروش بسته های تور در همان، تفاوت نوع قایق و قیمت گذاری. دوستان من و من از قبل رزرو تور با قایق دم دراز، ما آن در Krabi ارزان تر آن را به عنوان رزرو می باید. تور شامل یک راهنمای زبان فارسی بود. سه جزیره محبوب رقص گشت و گذار در کرابی، چهار جزیره تور تور جزیره Phi Phi و تور جزیره هنگ. ون تور ما در در صبح زود از هتل و اسکله که حدود 15 دقیقه رانندگی از Aonang برداشت. وجود دارد، ما به قایق ما قرار گرفتند. هر کس تا به حال جلیقه های ایمنی خود را, قایق ما آماده رفتن است. طولانی دم قایق واقعا یک گزینه بد است. هر چند آهسته تر بود اما ما لذت ببرید نسیم باد و چت بزرگ روی هم رفته. پین ما راه می رفت دور جزیره, داشتن سرگرم کننده گرفتن تصاویر با جزیره زیبا به عنوان زمینه و خودمان را به دریا فرو بردن. ما صرف ساعت آرامش بخش وجود دارد که ما را به جزیره بعدی ادامه دهید.

Http://www.placesandfoods.com/2011/10/the-four-island-tour-excursion-of-krabi.html شده برای نسخه اصلی از جمله هر گونه تصاویر تکمیلی و یا ویدئو

شما می خواهید برای اولین بار به دیدن طلوع خورشید، و سپس سر به نیوزیلند. بهترین مکان برای honeymooners است. کرالا را به مقصد توریستی کامل مناطق کوهستانی کوه رودخانه کانال لاگون مزارع وسیع چای ادویه حیات وحش عجیب و غریب Periyar ببر رزرو، و غیره. مطمئن باشید که ذهن خود را به ضربه دور است. مالدیو - تجربه بهشت اگر شما می خواهید به ماندن فشار شلوغی شهرها، سپس شما ممکن است تعطیلات هاوایی و یا آریزونا را انتخاب کنید. این کشور به شما توده های بزرگ زمین, رشته کوه های بزرگ, گسترده دره های حاصلخیز، برخی از بهترین استراحتگاه های ساحلی و نه به ذکر است، کاملا چند سواحل بزرگ اما uncrowned حال حاضر خواهد بود. متعدد کاباره ها، رستوران ها و بارها به وجود دارد. مواد غذایی، رقص، سواحل، و میراث، شما نام آن و اینجا.