بهترین بانکوک: آنچه ما را به انجام راهنمای تایلند متخصص شارلوت برجسته چرا بانکوک فقط نباید مقصد حمل و نقل.

حال Once.ou رزرو کامل است، با استفاده از فرم ورودی وارد کنید. • 1 یک ورودی هر نفر در طول دوره ورود. معبد Dom Suthep در بالای تپه نشسته است; بندی را به معبد و یا راه رفتن تا راه پله با مراحل 400. جنگل های ضخیم و بزنند و آبشارها و کوه ها را به زمین بازی وحشی. مدرن باستان در Ayuthaya به ملاقات می کند. ما پشتیبانی از مرورگرهای زیر: ویندوز: اینترنت اکسپلورر، موزیلا مجمر ماهی در کروم. از بانکوک: ما چه چرا بانکوک فقط مقصد حمل و نقل باید به متخصص تایلند راهنمای، برجسته شارلوت. پیاده روی در امتداد بوفالو آهنگ شما را از طریق رنگارنگ H'Cong کارن و لیزا روستاهای کنند. با وجود این، خرابه های شهر هنوز ایستاده، سایت میراث جهانی یونسکو اعلام شده است و سفر عالی روز از بانکوک.

در سفر سوم خود او در آموزش جلیلی رنجرز ویتنامی و تیم recon جستجوی. در فوریه سال 1973، آنها را از زمینه نامیده می شدند. او داوطلب برای مرکز وضوح مصدوم مشترک در تایلند. ما در تیم های پنج مرد کار رفتن به ویتنام غیر مسلح، جستجو برای MIAs بیشتر آنها ازسوی خلبان شد. در طول تور خود را از وظیفه در ویتنام او دریافت کننده دکوراسیون زیر برای اعمال مبارزه با من بود: ستاره نقره و برنز ستاره، هوا مدال شجاعت قلب و ویتنامی عبور از شجاعت. او در كارش در اسفند 1353 مرخص شد. او راننده کامیون تمام زمین تا 1988. او رفت تا کار برای خدمات گمرکی ایالات متحده در سال 1988.

شده برای نسخه اصلی از جمله هر گونه تصاویر تکمیلی و یا ویدئو http://www.prweb.com/releases/2016/12/prweb13917192.htm

چرا ما را انتخاب کنید: ما ارائه خدمات شخصی سفر برنامه ریزی را به رویاها و آرزوها تحقق یابد. با وجود این جیب زیبایی آرام با پارک یافت می شود وجود دارد، معابد و جبهه های سنتی فروشگاه در سراسر شهر پراکنده. فیل کوه پیمایی در منطقه چیانگ مای - چه بهتر از راه را به یاد داشته باشید شما تور تایلند از با عکس شما بالای یکی از این حیوانات بزرگ و سند بسیار محبوب است! Thonburi به عنوان پایتخت سیام Taksin عمومی در اواخر قرن 18 میلادی تاسیس شد، با این حال این نمی آخرین طولانی با تقسیم زیرکشیده و چندی پس از اعدام. ما به برخی از ویژگی های است که همه را به سفارشی برنامه سفر گنجانیده شده است، و مورد علاقه سواحل ما برجسته ارائه پایان شاعرانه به سفر خود را در جنوب شرق آسیا. از بانکوک: ما چه چرا بانکوک فقط مقصد حمل و نقل باید به متخصص تایلند راهنمای، برجسته شارلوت. مناسب برای سفرهای طولانی تر بین شهرها و روستاها. لطفا توجه داشته باشید که سن قانونی آشامیدنی در تایلند 20 است.