شام خوردن حق در ساحل دریا در ماهی بزرگ جلو پنجره و یا سفارش سرویس اتاق و خوردن در ویلا.

All.ights محفوظ است. آبگرم, بنابراین هیچ نظر در آن استفاده نمی کند. مشاورین LLB مسئول محتوا در وب سایت های خارجی است. شام خوردن در ساحل جلو پنجره بزرگ ماهی و یا سفارش سرویس اتاق و خوردن در ویلا. اگر شما در ادامه مطلب... تا آنجا که آرامش بخش بر روی یکی از سواحل زیبای این جزیره مانند تعطیلات کامل به نظر می رسد ممکن است، بچه ها به سرعت خسته می کنید و کاری متفاوت و سرگرم کننده می خواهد. مک: صفری. دستی به ساحل خارج از سرویس"توالت نیاز به بروز رسانی.

حالا تایلند به استفاده از افزایش ثروت جهان ویژه فوق العاده بالا خالص ارزش بازار (بیش از 30 میلیون دلار ارزش خالص) که انتظار می رود به در بعدی دو دهه و موج جدیدی از مسافران ثروتمند است که تجارب و رفتن به مکان های جدید به دنبال است. "مشتریان ما همیشه به دنبال برای مقاصد جدید است که ارائه نهایی موبایل تجربه و تایلند است جایی که هم اکنون در رادار است و فرصتی برای تبدیل به یک بازیکن قابل توجهی در بازار superyacht می گوید: دانیل Ziriakus اهسته بازمزمه ادا کردن از نورتروپ & جانسون، کارگزار پیشرو قایق بادبانی برای فروش و منشور که مشتریان را به جدول متوسط خالص به ارزش 150 میلیون دلار و صرف بیش از یک میلیون سال در تعطیلات. مارشال نه گرفتن تنها یک توجه کنید. در زمین دیپاک Ohri مدیر عامل شرکت هتل گروه lebua است که پیشگام تبدیل پشت بام آسمان خراش به ناهار خوری طراز و داغ نوار سالن های چند سال پیش میزبانی شام میلیون بات. در حالی که نرخ ارز زبانه در حدود 30،000 $ در سر قرار داده, این کمک نقطه کانون توجه به کشور به عنوان مکانی است که ارائه می دهد مواد غذایی علاوه بر به خیابان ناهار خوری خوب. اکنون شایعه که یکی از پیشرو رستوران خدمات رتبه تایلند ممکن است اضافه کردن به لیست خود نشانه ای از هر دو وسعت چشم انداز آشپزی و واقعیت که غذاهای تایلندی منطقه ای، متنوع است و نیز می تواند از طریق لنز ناهار خوری زیبا مشاهده شده است. ناهار خوری 5 ستاره: مهمان نوازی تایلندی شرکت lebua و خود مدیر عامل دیپاک Ohri پیشگام آل نقاشی ابرنگی طراز غذاخوری و میله بالای آسمان خراش ها در بانکوک. موفقیت گردشگری Thailands accruing تصادفی نیست. در حالی که حامل ملی تا به حال شهرت طولانی برای خدمات اینترنتی، آن هم با سود دهی و مسائل دیگر مانند شبکه خود تلاش می کند.

Http://www.forbes.com/sites/douggollan/2016/12/13/why-you-will-want-to-go-to-thailand-in-2017/ شده برای نسخه اصلی از جمله هر گونه تصاویر تکمیلی و یا ویدئو

تصاویر اتاق اتاق نرخ & دسترسی ممکن است مربوط به اتاق واقعی دریافت کرده را بررسی کنید. کلیه حقوق این وب سایت محفوظ می باشد. تعدادی از اتاق های هتل ما ارائه مستقیم دسترسی خصوصی به استخر رفت و آمد مکرر. ه... احساس صمیمیت کل ویلا به خودتان با پاداش استخر داشتن. این استراحتگاه در ادامه مطلب... مک: صفری. چگونه مدیریت هتل خوب برای پدر و مادر و بچه ها حفظ محتوا و است روزها? همه چیز شما می خواهید و چند چیز می دانند که شما مورد نیاز: این است آنچه شما دریافت می کنید زمانی که شما اقامت در پوکت 5 ستاره هتل ها. از آنجا, شما کشف قسمت نخست در جنوب تایلند است که ویژگی های سواحل شگفت انگیز و نزدیکی جزایر معابد بودایی و زیارتگاه چینی صحنه فوق العاده ای شب--زندگی سرگرمی و یک انتخاب بزرگ از فراغت شروع.