چین شهر بانکوک قرار می دهد در نمایش ترقه شیر رژه های رقصنده، موسیقی زنده و بارهای غذایی اصطبل.

البته مناطق ساحلی ارائه طیف گسترده ای از غذاهای دریایی تازه بسیاری از رستوران ها ارائه مخازن پر از مواد غذایی زندگی می کنند در دسترس برای انتخاب شما. بیشتر... پوکت nestles در آب های دریای آندامان دارای خاصیت مرهم را در خط ساحلی تایلند اقیانوس هند اورژانس 862 جنوب بانکوک. تایلند هتل تایلند راهنمای تایلند بانکوک نقشه شهر همچنین به عنوان شناخته شده "Krungthep" กรุงเทพ "شهر فرشتگان" به معنی. پاتایا آرامش محیط گرمسیری برای تعطیلات به یاد ماندنی مترادف با هر عنصر است. اگر فقط یک دید ارزش دیدن در بانکوک آن کاخ بزرگ است که به بند والت می دانستند. AcDommodations از bungalows و ویلاهای محدوده به 5 ستاره بوتیک استراحتگاه و مناسب برای تمام بودجه است. یافتن هتل ایده آل خود را در TripAdvisor.com و سپس به دنبال "مشاورین" در لیست گزینه های قیمت گذاری. آشپزی الهی مردم مهمان نواز و شیوه زندگی زیست جیب تایلند برای کسب شهرت خود را برای یکی از مورد علاقه ترین مقصدهای معروف سفر را. پایین ترین نرخ های محلی در تایلند سریع و آسان به کتاب هتل در تایلند مهمان میانگین ارزش: عالی 9 lebua در امور خارجه برج هتل امور واقع است در بانکوک ساخت آن را یکی از بهترین هتل ها در شهر کيش. البته جشن بین المللی آشپزی تایلندی به لذت پالت و برخی از مردم محلی هستند صمیمی جهان را دارد.

سباستین SVP و استراتژیست ارشد; و خانم Cheska Tenorio مدیر IR. اجلاس JG شما مختصر شرکت ارائه نتايج بدهید. (دستورالعمل های اپراتور). متشکرم. لطفا پیش الآن بروید. ---Cheska Tenorio، JG اجلاس علاقجات، Inc. - IR مدیر [2]---عصر به خیر، خانم ها و آقایان. من با خوشحالی به ارائه نتایج تلفیقی درآمد شما JG اجلاس منابع برای نه ماه از سال 2016, آخرین نتایج مالی از شرکت های تابعه گروه و برنامه و چشم انداز. اجازه بدهید در حال حاضر شما را به بحث در مورد آخرین نتایج شرکت. مدت 9 ماه از سال 2016 تثبیت درآمد رشد 5% به PHP177.5 میلیارد دلار، با توجه به عملکرد قوی با رابینسون ها زمین سبو و اقیانوس آرام و پالایش.

Http://finance.yahoo.com/news/edited-transcript-jgs-ps-earnings-201226372.html شده برای نسخه اصلی از جمله هر گونه تصاویر تکمیلی و یا ویدئو

حدود 45 تا 60 دقیقه رانندگی از پایین شهر بانکوک بسته به ترافیک است. همه سایت ها می تواند به راحتی توسط Skytrain BBS یا CRT زیرزمینی رسیده. هون سلام هتل هون سلام راهنمای هون سلام نقشه چیانگ مای เชียงใหม่ استان، برخی از اورژانس 700 شمال بانکوک، اغلب به عنوان رز شمال اشاره نمونه جذاب ادغام سنت 700 ساله این شهر با توسعه مدرن است. زیر ساخت های خوبی توسعه یافته و هتل های بین المللی و رستوران ها، و همچنین ثروت زیبای طبیعی و افسون روستایی است. در حال حاضر هر اصلی منطقه تحت پوشش، از جمله ره چیانگ Kanchanaburi, چیانگ مای، با تعداد زیادی از تبلیغات زود هنگام پرنده پیشنهادات و معاملات آخرین لحظه. آسمان خراش های مدرن دیدار معابد باستانی بازارهای عظیم در فضای باز باد راه خود اطراف مراکز مگا و رودخانه پرائیا چاد توانا است تقریبا به عنوان به عنوان خیابان های شهرستان مشغول. ما متوجه شده که شما با استفاده از یک مرورگر پشتیبانی نشده. شهر بانکوک در چین در یک ترقه شیر رژه های رقصنده موسیقی زنده و بارهای از اصطبل مواد غذایی قرار می دهد.