شما نیاز به اعتباری برای اضافه کردن اعتبار, تماس شوید و خرید بسته های داده.

توجه داشته باشید: اگر شما می خواهید برای جلوگیری از چغندر، مواد دافع حشرات با سی دی وجود دارد مشتق شده بی خطر، موثر گیاهی با نام ثبت شده Citriodiol اما این نه بهتر به سهام تا قبل از ترک خانه در تایلند، به طور گسترده ای در دسترس است. ظاهر شخصی بسیار مهم در تایلند به عنوان اندازه گیری احترام به افراد دیگر است که پانسمان مناسب که احترام بیشتری در عوض نمایش داده می شود به این معنی شما خواهد شد. دندان پزشکی گردشگری نیز به جلو به عنوان یکی از دلایل اصلی گردشگران پزشکی برای درمان در تایلند به دنبال آینده است. به عنوان بودجه اتاق گاهی جای یا به عنوان قفل درب خوب طبیعی استفاده از آنها حمل خود را قفل ایده خوبی است. کلید یدکی برخی امن محل حمل، مانند خود کمربند پول, هزینه های قابل توجهی در غیر این صورت به عنوان مشکل ممکن است نتیجه شما باید اصلی از دست دادن. آن را حمل به اطراف، آن را بر روی تلفن خود را ذخیره کنید و یا استفاده از آن زمانی که شما وارد را چاپ کنید. از تاکسی که بیکار اطراف مناطق توریستی و منتظر مردم مراقب باشید. آن متشکل از غارهای زیبای grottoes آبی و سنگ آهک جزایر. پيشگيري تنها قادر به اجتناب از نیش پشه است; لباس knickers بلند و آستین بلند در هنگام غروب در مناطق پشه و استفاده دافع موجود در هر تایلندی فروشگاه ها یا داروخانه گوشه. انحرافات محلی به این الگوها عمومی وجود دارد.

دوستدار محیط زیست باقی می ماند دیگر حفظ معدود اما توقع های بسیاری دارد. به عنوان سال پیشرفت خواهد شد به احتمال زیاد می بینیم بحث افزایش اطراف مشوق های اقتصادی مانند معافیت مالیاتی برای مسافران کشورهای عضو اکو (41% ** از مسافران می شود به نفع)، معرفی یک استاندارد بین المللی برای اقامت پایدار (41% * به نفع) و ارائه دهندگان خدمات حمل و نقل مسافران دادن اطلاعات بیشتر در مورد جبران کربن (26% * به نفع). 6. ساده لذت مسافران در 2017 خواهد شد به آرزوهای خود را به جای خواص مواد الهام گرفته شود. اگر واقعیت 58% * طرح مسافران به prioritise صرف در حالی که آنها را در تعطیلات در 2017 در تجربه و نه از خواص مواد. مسافران هستند نیز تبدیل شدن به کمتر علاقه مند به فانتزی embellishments و بیشتر علاقه مند در لحظات کوچک و ساده لذت سفر. تنها 10% * از مسافران گفت که ساقی و دربان خدمات ضروری برای لذت بردن از تجارب سفر خود را در 2017 است. علاقه داشتن لوازم آرایش بالا پایان همچنین به نظر می رسد چیزی از گذشته به عنوان تنها 13% * از مسافران گفت که این می شود ضروری است با بهره گیری از تجربیات سفر خود از 2017. 7-انسان لمسی به عنوان یانگ به تکنولوژی یانگ، برقراری ارتباط با کارکنان شگفت انگیز و جعل روابط واقعی تعطیلات مشخصه به طور فزاینده مهم سفر در 2017 خواهد بود. 42% * از مسافران ادعا که آنها نمی خواهد در خوابگاه بدون کارکنان دوستانه و مفید ماند در حالی که اقامت مانند نگاه کارشناسی & ب و Ryokans ادامه دهید تا بیشتر بسیار با مراجعه به مسافران تاریخ تنظیم.

شده برای نسخه اصلی از جمله هر گونه تصاویر تکمیلی و یا ویدئو http://www.hospitalitynet.org/news/154000320/4079782.html

در بیمارستان آنها ممکن است شما را زهر و مسکن است. کنار مجسمه بودایی برای عکس ژست و قطعا در آنها clamber نیست. به طور کلی رفاه و درمان آنها بستگی دارد را در چه مقدار پول خود را mahouts. شما نیاز به اعتباری برای اضافه کردن اعتبار برقراری تماس و خرید بسته های داده. سرقت به اندازه کافی مشترک در تایلند - و اتوبوس محلی مورد علاقه. پایتخت سابق سیام Ayutthaya و Sukhothai, را متوقف می شود بسیار عالی برای کسانی که علاقه مند به تاریخ تایلندی. از تاکسی که بیکار اطراف مناطق توریستی و منتظر مردم مراقب باشید. تایلند بیش از دویست دوره با استانداردهای بالا را ارائه می دهد. بسیاری از رستوران ها 20-50 والا مقام مسئول. چشم depressingly شایع در خیابان های انباشته از بانکوک و سایر مراکز توریستی گدایی فیل است.