تمساح کشتی نشان می دهد توسط بانوی هنرمندان شاهد و بازدید از مزرعه تمساح.

No.urchase لازم است. • ورود به دوره در تاریخ 18 اكتبر تا سال 2016 12:01 صبح به وقت شرق آغاز می شود و به پایان می رسد در 20 نوامبر تا سال 2016 11:59 بعد از ظهر EST. • "کتاب اقامت برنده دور شو" است باز به ساکنان قانونی آمریکا و بریتانیا است که 18 سال سن یا بالاتر. • A رسم تصادفی در و یا در مورد 22 نوامبر سال 2016 توسط مدیر سایت از تمام ورودی واجد شرایط در طی دوره ورودی انجام خواهد شد. • برندگان 9 دسامبر سال 2016 مطلع خواهند شد. نمایش کشتی تمساح توسط بانوی هنرمندان شاهد و بازدید از مزرعه تمساح. پس شما رزرو شده است شما به طور خودکار وارد کنید. • یا کتاب تو هتل با کلیک کردن به هر سایت شریک از مشاورین. فعالیت های دیگر عبارتند از بپرم, دوچرخه سواری, چتربازی, رفتن karting, مه بوکس تایلندی و پینت بال، بند قایقرانی و دریا واکر. آیا نیمه پرداخت را انتخاب می کنید و یا تمام روز تور پاتایا، این تجربه مقصد متفکرانه شده اند قرار داده با هم برای اطمینان از وقت خود را صرف در شهر خوبی صرف است. پس خود را رزرو کامل است، استفاده از فرم ورود را وارد کنید. • 1 یک ورودی هر نفر در طول دوره ورود. بسیاری از ببر بنگال و همچنین تمساح و دیگر حیوانات می توان یافت اینجا. سیب به تور همان برنامه سفر و کیفیت خود را رزرو سبد خالی این وب سایت خدمات رزرو برای دهد تورهای و فعالیت های مختلف را فراهم می کند و نه با متصل یا مگر اینکه این وب سایت صراحت آن یا شرکت رسانه آلکاتراز شریک رسمی است نشان می دهد با هر یک از سالن های تیم هنرمندان وقایع یا سازمان های حمایت. نه تنها شما می توانید به تبدیل به بخشی از هر قاب با خود قرار دادن درست به تصویر اما همچنین هر تصویر بسیار خود تفسیر شخصی خود را با اضافه کردن به زیبایی زمينه آن را.

فروشنده صندلی ساحل Pakdeewong کلمه گفت کسب و کار خود را پس از سرکوب pummeled بود حذف نزدیک به 60 درصد. در حال حاضر hes هنوز پایین 20-40 درصد، او گفت. صنعان گفته مارشال در تنها حدود 700 بات روز و کمتر در سود. مارشال برای بهتر بار در چند ماه آینده امیدوار. اسبی Khularb Kwanmuang کسب و کار خود را رها کردن به عنوان بسیاری از چینی های قایق خود را به سفر به Koh Larn استفاده می شود را دیده است. با این حال، او اشاره شد، hes توانسته کمبود با مشتریان ژاپنی و کره ای را تشکیل می دهند. ترین مشتریان خود هستند تایلندی و غربی ساحل masseuse می خواهم به Fuengtate گفت: او شخصا توسط سرکوب، صدمه دیده شده است. Shes نه غمگین به گردشگران ارزان رفتن، با این حال، به عنوان آنها کمک کرده کمی به او درآمد. پاتایا در 10 میلیون گردشگر میزبانی این سال تا از 7.9 میلیون با هدف است.

Http://www.pattayamail.com/news/zero-baht-crackdown-pattaya-vendors-pin-hopes-high-season-155446 شده برای نسخه اصلی از جمله هر گونه تصاویر تکمیلی و یا ویدئو

با شروع در پنج سال پیش ویلا سری ببر باغ وحش باغ وحش بزرگترین نوع خود در سراسر جهان ارائه یک خانه برای بیش از 200 این حیوانات بزرگ و قدرتمند شد. مشاورین LLB مسئول محتوا در وب سایت های خارجی است. کتاب خط با تایید از طریق مسنجر – نمایش دژ، جزیره مرجانی، تیفانی نمایش، گرمسیری باغ، باغ وحش تور و بیشتر تایلند پاتایا تور! ساحل محبوب windsurfers و علاقه مندان به waterspouts است زیرا این منطقه لذت می برد سریع و نسیم تازه پدیده جزیره از خلیج تایلند و چون دریا کمتر منجر به احتقان با قایق از پاتایا خلیج است. بعد "کوسه و اشعه منطقه" کوسه های خارجی، نیش اشعه و سایر موجودات از عمق دریا است. بسیاری از ببر بنگال و همچنین تمساح و دیگر حیوانات می توان یافت اینجا. پاتایا شب زندگی واقعا محبوب خود خیابان راه رفتن پاتایا است که احتمالا هیجان انگیز ترین خیابان جهان را ببرید اگر مانند است. پاتایا phetora فعالیت در زمین در یا زیر آب.