راه رفتن فاصله به بخش عمده ای از شهر و بازار شب.

سوئیس بیشتر به دنبال بعد از اینکه قسمت زمستان را در جهان است. علاوه بر خط ساحلی، کمی وجود دارد جالب موزه است که, اما 2 که بهترین هستند Ga وضعیت موزه و موزه هوانوردی نیروی دریایی می تواند بازدید. در اینجا این است که فهرست نقاط تعطیلات بالا در جهان که در آن شما می توانید هر لحظه با خانواده تان لذت ببرید. با توجه به گردشگری پی در پی در حوالی این ساکنان چیزی به انسان حضور habituated و qualms درباره حیواناتی خود بسته چیپس یا بطری آب و یا حتی کلاه خود را ندارند. شب غواصی یا شب سفر ماهیگیری می تواند یک تجربه هیجان برای شما نیز باشد. شما برای تمدید ویزای تان وا کلیسا سنگ مرمر، کاخ ها، نقاشی، شراب، معتبر میخانه و رستوران، موسیقی و خیره کننده محوطه سازی شهری. شما ممکن است یکی را از لیست زیر انتخاب کنید: پارک ملی امبوسلی یا ماسايي مارا بانک ملی در پارک ملی سرنگتی در تانزانیا و کنیا،. همراه با تور پارک تفریحی فوق العاده شما ممکن است انتخاب کردن برای تور حیات وحش و یا شما از موزه بازدید می کنید.

راه رفتن فاصله به بخش عمده ای از بازار شهر و شب. هیات دوستانه و رایگان فای. 150-350 THB. ویرایش Lipstic مهمانسرای 20 Maharat Soi 2، (075) 612392 (lipstickb@hotmail.com). مهمانسرای واقع در کوچه نزدیک مزه پیتزا فروشی در مرکز شهر. این معامله بهترین و ارزان ترین در شهر است. دو فن برای 180 و رایگان wifi در اتاق. Stuff بسیار دوستانه (بروز رسانی فوریه سال 2016). 180-450 THB.

شده برای نسخه اصلی از جمله هر گونه تصاویر تکمیلی و یا ویدئو http://wikitravel.org/en/Krabi_Town

این به رخ کشیدن زیبایی های بی نظیر طبیعی اتفاق می افتد و عاری از حضور انسان دوم، در واقع یک آهنربا توریستی بزرگ است. در حالی که برنامه ریزی برای تعطیلات مینی در سوئیس، Jungfraujoch نه از دست برود. برگردیم به کسب و کار، اولین چیزی که شما باید بکنید هنگامی که شما در اینجا آمده است درست را در اطراف. و در نهایت، برای برخی از بزرگ شب زندگی، شما باید در بارسلونا و مادرید دارم. موزه فرهنگ غنی سوئیس را نشان می دهد. ماسايي مارا ملی رزرو برای مردم محلی، آن است 'مارا' واقع در جنوب غربی کنیا. با بسیاری از مناطق کوهستانی اسپانیا بزرگ است که آن را به تعطیلات زمستانی می آید. سفر دریایی خود تجربه است. نیویورک یکی از شلوغ ترین شهرهای در جهان است. Longtails شما را در هر نقطه بین BSD 35-65 بسته به طول مدت ممکن است هزینه.