در بخش شمالی تایلند چیانگ مای میراث کشاورزی غنی است.

سواحل و جزایر زیبا جنوب جنگل های تحریک From.he و مبهم ارتفاعات در شمال به سفید شن و ماسه، تایلند چشم انداز همیشه در حال تغییر بوده است جذاب و سرگرم کننده مسافران برای قرن ها. با وجود این، خرابه های شهر هنوز ایستاده، سایت میراث جهانی یونسکو اعلام شده است و سفر عالی روز از بانکوک. سفر با رودخانه، دریاچه و دریا در جنوب شرق آسیا به کشف مکان های جدید که در غیر این صورت خواهد بود غیر قابل دسترس. این همه پایدار بسیار دوست داشتنی شاه کولی نهم به عنوان رئیس دولت از سال 1946 - ادعا عنوان reigning طولانی ترین پادشاه در جهان و فراهم کردن مردم تایلند با شکل پایدار به تکیه بر حکومت است. بیشتر بدانید. شهر فعلی خود را intertwines با بقایای آنچه را یک بار به یکی از مراکز بزرگ آسیا بود. معبد هاپ را از طریق برخی - یا همه - از آن معابد 300 را کلاس آشپزی به اسرار غذاهای تایلندی و در بازار شب برای غذای خوشمزه طراح کالا و ماساژ پا برای اکتشاف. خودتان را احاطه کرده با مناظر خیره کننده تاریخ شگفت انگیز mouthwatering غذایی سواحل کوه شهرها، روستاها و -مهمتر-مردم شگفت انگیز است که کمک خواهد کرد که شما آن را درک. ثروت بیشتری توسط این امپراتوری عظیم با قصر بزرگ مزین ساختمانها و معابد بزرگ برجسته در سراسر شهر ایجاد شد. یافتن هتل ایده آل خود را در TripAdvisor.Dom و سپس به دنبال "مشاورین" در لیست گزینه های قیمت گذاری.

مسافران پرواز رفت و برگشت از سان فرانسیسکو به مکزیکو سیتی 460 $ یا $536 از شهر نیویورک یافت شود. اگر نا امیدی در جنوب کالیفرنیا، شما از تیجوانا با استفاده از پل عابر پیاده که مسافران در سن دیگو به عليرضا تیجوانا در رودریگز فرودگاه بین المللی پرواز می کنند. از آنجا، شما می توانید پرواز برای حدود 120 دلار هر راه. میدان اصلی شهر مکزیک و منطقه اطراف فرشته استقلال نقاط داغ برای جشن سال نو هستند. وجود دارد، شما می توانید موسیقی زنده اجرا کنندگان رقص و خیابان لذت ببرید. شما می توانید هتل معاملات برای 60 دلار در شب و یا در Airbnb برای اتاق پایین به عنوان $17. مراقب: 12 پنهان هزینه زمانی که تعطیلات در مکزیک 2. ریکیاویک ایسلند با زیبایی قابل توجه و پروازهای ارزان ایسلند یکی از داغترین نقاط سفر 2016 است. عجب هواپیمایی است رفت و برگشت پرواز از نیویورک به ریکیاویک از 650 دلار.

Http://www.philly.com/philly/business/transportation/Affordable-Last-Minute-New-Years-Eve-Destinations.html شده برای نسخه اصلی از جمله هر گونه تصاویر تکمیلی و یا ویدئو

با دکه های خیابانی و شب بازارهای سراسر کشور، واقعا آسان به انتخاب کنید تا یک غذای سبک هر جا که هستید در تایلند است. چرا ما را انتخاب کنید: ما ارائه خدمات شخصی سفر برنامه ریزی را به رویاها و آرزوها تحقق یابد. بسته به سفر که شما در شما سفر توسط خودتان ممکن است: سوار با دیگران به اشتراک در Songthaew - کامیون وانت تبدیل اغلب در سراسر آسیای جنوب شرقی دیده می شود. تایلند برخی از بهترین آشپزی در جهان را با همه چیز، از تند غذاهای بسته بندی شده با فلفل به خفیف تر مبتنی بر نارگیل ادویه های کاری. اگر جنوب عنوان شده، بهتر است به سفر از ژانویه تا آوریل این ماه ارائه شرایط مطلوب برای غواصی و snorkelling است. در بخش شمالی تایلند چیانگ مای میراث کشاورزی غنی است. 'صرفه جویی چهره"نیز بخش مهمی از بودن تایلندی است و این شامل آرام باقی مانده، نه خلق و خوی خود را از دست دادن و اجتناب از رویارویی به طور کلی. آنچه ما می تواند ارائه دهد: لیست گسترده ای از برنامه های تور و هتل ها در سراسر تایلند; تیم با تجربه به کمک و سفر خود را به جای نیاز به بهترین; 1-توقف-خدمات مقدمات سفر آسان. از جنگل های تحریک و مبهم ارتفاعات در شمال به سواحل شنی سفید رنگ و منظره جزایر جنوب تایلند چشم انداز همیشه در حال تغییر بوده است جذاب و سرگرم کننده مسافران برای قرن ها. یادگیری به شیرجه رفتن یا جلو در دنده غواصی به کشف ماهی ها و صخره های که این خط ساحلی صفحه اصلی.