اوقات فراغت شامل تعطیلات تعطیلات آخر هفته سفر غيره.

فوق العاده هیجان انگیز، شکی نیست. 10-برخی از مناطق در کشمیر نیاز به مجوز ویژه برای غیر هندی. شناخته شده به عنوان مقصد محبوب ترین در جنوب شرق آسیا و با هم به میلیون ها گردشگر را رفع میکند. اکثریت جمعیت سیشل در مای پراسلین لا Digue شبح جزیره دنیس و پرنده جزیره زندگی می کند. جزایر چهار شما فقط نمی توانیم دست اوآهو مائوئی کائوآئی و جزیره بزرگ هستند. و اگر شما می خواهید برای دیدن نمونه ای است که این توجیه شده به کشور اسلوونی بروید. اورلاندو یکی بیشتر به دنبال بعد از اینکه مقصد تعطیلات در جهان است. تایلند است به برخی از ترین جهان مشهور چشمه های معدنی و سلامت / امکانات نوتوانی. شما می توانید خانه با مقدار زیادی از انرژی و ذهن تازه بازگشت. علاقه مندان به پرنده نگری بیش از خوشحال با این تعطیلات کنیا را به یکی از بهترین نقطه پرنده نگری در دنیا اتفاق می افتد خواهد بود.

مشاورین آسیا و اقیانوسیه مدیر مخابرات جانیس لی نیش یادداشت که شاخص ترکیبی متنوع از سایت و فعالیت در آسیای جنوب شرقی است که در حال رشد با مسافران بیشتر حرکت در اطراف منطقه را نشان میدهد. (mra/kes) زیر جاذبه بالا 10 نمودار در جنوب شرقی آسیا با توجه به مشاورین هستند: 1. Sindhu بازار بالی اندونزی - 242 درصد گردشگران عضویت می توانید طلوع آفتاب تور دوچرخه سواری در Sanur برای S 76 $ (ایالات متحده $54) هر فرد و مغازه در بازار Sindhu تولید فروش محلی لذت، تازه و سوغاتی. 2. Nacpan ساحل، ال Nido، فیلیپین - 218 درصد به عنوان 2 ساحل بهترین در این سال جوایز انتخاب مسافران توسط مشاورین، حملات Nacpan ساحل به ساحل توریستی کمتر آن مناسب تر برای کسانی که به دنبال آرامش و انزوا. 3. رنگ Nguyen خیابان شهر هوشی مین، ویتنام - 181 درصد فقط در طول شب باز، Ngyuyen رنگ خیابان در دسترس تنها برای عبور و مرور در آن گردشگران می توانید پیاده روی خیابانی غذا تور با راهنمای محلی برای لذت بردن از نمایشگاه راهپیمایی، موسیقی، رقص پیوستن و آشپزی. 4. چيتي موزه هنر شهر Antipolo فیلیپین - 149 درصد مشاورین کاربران باید نام این موزه نمایش مشخصات عمومی-ارزش با توجه به آن مجموعه شش داستان سرایی بزرگ فضاهای گالری که خانه های مجموعه جذاب محلی هنر توسط هنرمندان مشهور فیلیپینی. 5. Nong Nooch گرمسیری باغ گیاه شناسی، پاتایا، تایلند - 147 درصد با بیش از 20 مضمون باغ، Nong Nooch ساحل بهترین لذت می برد از طریق تور باغ و پس از ناهار محلی و سنتی تایلندی نمایش فرهنگی برای S 55 $ در هر فرد است. 6. Bua قیش آبشارها یا نم سی چت Phu چیانگ مای تایلند - 137 درصد متقاضیان ماجراجویی وبلاگ خط بیش از پنج کیلومتر از طریق جنگل سه پل آسمان و دو rappel descents توصیف زیبایی Bua قیش آبشارها و نمایش هوایی جنگل اطراف همه در S 165 $ هر نفر می توانید. 7. Gili Meno ساحل غرب نوسا Tenggara اندونزی - مسافران 136 درصد است که به دنبال سرگرم کننده تجربه ماه عسل می تواند به این ساحل به عنوان تورهای غواصی Gili Meno نگاه و دو جزیره همسایه خود را می توان برای S 110 $ هر نفر رزرو. 8.

Http://www.thejakartapost.com/travel/2016/12/08/balis-sindhu-market-most-trending-attraction-in-southeast-asia.html شده برای نسخه اصلی از جمله هر گونه تصاویر تکمیلی و یا ویدئو

Bodyboarding والیبال و موج سواری برخی از فعالیت های که جمعیت اینجا به ساحل امپریال که جنوبی ترین شهر ساحل در ساحل غربی ایالات متحده هستند. اوقات فراغت شامل تعطیلات و تعطیلات و سفرهای آخر هفته، و غیره. پیدا کردن شریک همفکر است مثل رویای ما، در صورت بعید است که اتفاق می افتد تحقق یابد. اینجا زمستان سحر فصل جشن می نامند. 1038 متر قد بلند ایستاده، آن است که در شهرستان کری قرار دارد. اضافه شده به این ترکیب پر جنب و جوش از فرهنگ خود جذاب شب زندگی، وسیع ترین طیف از فعالیتهای ورزشی برخی از بلندترین آسمان خراش جهان و غذاهای جهان هستند. لا وگاس همواره مقصد رویایی برای بسیاری از مسافران است. انرژی طلا، خیابان.