این خوشه ای از شش جزیره است بخشی از Krabi استان واقع شده حدود 30 مایلی جنوب شرق پوکت.

ونیز با بسیاری از گالری های هنری بیش از حد پر شده است. و دلایل آشکار است. شب زندگی در کیپ تاون هرگز اجازه پایین, با شهر داشتن برخی از بهترین رستوران ها و کافی نت ها و باشگاه ها در تمام آفریقای جنوبی است. بهترین و تنها راه برای کشف جزیره Phi سفر روز گشت زنی در اطراف جزایر است. نیویورک یکی از شلوغ ترین شهرهای در جهان است. نوشیدن چند میله اینجا که فروش را در سطل بله وجود دارد, آنها کوچک، اما سطل، با این حال و در حالی که شما را به شخص از طریق شب در جوي نئون آغشته انتظار می رود در حال پخش موسیقی تمام طول شب. شما حتی می توانید شیرجه رانش با هدایت مربی با تجربه شیرجه لذت ببرید. خوشه این جزایر شش بخش Krabi استان حدود 30 مایلی جنوب شرق پوکت واقع شده است. این سفرها سرگرم کننده و آرامش بخش، و ارائه شده توسط چندین اپراتور تور در فی دان.

با اتوبوس [ویرایش] به/از بانکوک: اتوبوس به/از بانکوک اتوبوس ترمینال جنوب (تلفن + 66-24351199) را حدود 12 ساعت و ترک به شرح زیر است: اتوبوس VIP در 07:20 (710 بات) کلاس اول اتوبوس در 19:00 (486 بات) کلاس دوم اتوبوس - 07:30, 19:00 19:30, 20:00 - 378 بات لطفا توجه داشته باشید: تغییر قیمت، این اطلاعات کاملا قدیمی است، مورد افزایش 100 200B انتظار می رود. تا نوامبر سال 2014 قیمت 643 بات برای بلیط کلاس دوم بودند. یکی از شرکت های خصوصی اتوبوس Lignite است که می تواند رزرو آنلاین در پیش است و از ترمینال جنوب می رود. رزرو بهتر است زیرا این نوع از راه دور اتوبوس برنامه روزانه محدود است. بسیاری از برنامه های حرکت در شب و اتوبوس شب. این ترفند برای سفر از بانکوک به Krabi, که مسافران در Krabi وارد صبح روز بعد. برنامه واقعی را به عنوان چک آنلاین تا سپتامبر سال 2016 0700 و 1730 و 1920 و 1930 و 2040 است. کرایه اطراف B650 به جز اتوبوس VIP به 1920 است که مورد B950 است. در کرابی، اتوبوس می رسند/از اتوبوس ترمینال در Taladkao، 5 کیلومتر شمال شهر و حدود 20 کیلومتر از ننگ، توچال ساحل توریستی معتبر ترک. وجود دارد اتوبوس که متصل به ترمینال اتوبوس Krabi Taladkao و ننگ در پروازهای خروجی زياد در طول روز.

شده برای نسخه اصلی از جمله هر گونه تصاویر تکمیلی و یا ویدئو http://wikitravel.org/en/Krabi_Town

و این یکی از چند کشور در جهان که در آن شما دریافت می کنید به مساجد و کلیساها و کاخ ها همه در مجاورت است. Jungfraujoch همچنین به عنوان شناخته شده 'بالا اروپا'، اروپا به بالاترین ارتفاع ایستگاه راه آهن در 3454 متر است. بزرگترین و شلوغترین، جزیره تغییری با سیاست فقط پیاده روی است. رعایت فیل بزرگ گربه مانند پلنگ، hyenas، روباه خفاش گوش دار، شیر، یوزپلنگ، گورخر ها، اجاره، گاو وحشی، غزال های تامسون، ایمپالا، بالا، زرافه، انواع مختلفی از پرندگان در زیستگاه طبیعی خود همه واقعا شگفت انگیز است. سلام مي سایت محبوب غواصی 200متر غرب در لانگ بیچ, شرکت فی دان واقع شده است. توچال تفریحی بازدید ترین و بزرگترین در جهان است. بهترین مکان برای honeymooners است. اگر شما در اینجا در آن زمان سال علاوه بر کازینو و هتل مونت کارلو نیز معروف برای آن مد نشان می دهد، البته فرمول 1 موناکو جایزه بزرگ، چیزی است که نمی تواند دست است. به برخی از پاپ و شل دیزنی لند پاریس است. این کشور پر از زمینهای پست و جنگل های همیشه سبز است.