و همچنین آیکون با نام تجاری جدید ۱۳۲۹ Tourisms جدید نگاه Websiteoffers یک رویکرد تازه به مقصد نمایندگی و گردشگری بازاریابی ۱۳۲۹ که بیش از 10 سال گذشته تکامل یافته است.

مک: صفری. کخ Kradan – ساحل خصوصی راه اندازی انتظار شما مجهز به چتر آفتاب و ساحل تشک. غواصی بزرگ خارج از جزیره پشه. 2. اپراتور: سیام ماجراجویی جهان شما می خواهم به کتاب خط? تاتی قفقاز مجوز 34 / 00136 ما به یکی از وسیع ترین انتخاب روز سفر بسته های تور و گشت و گذار در پوکت در قیمت بهترین ممکن در پوکت از جمله جزیره Phi، جزیره جیمز باند، چانگ پارک ملی Na، Krabi, جزایر چیزی، مایا جزیره, جزیره مرجانی، خان Soc پارک ملی، تورهای ماجراجویی, کوه پیمایی فیل را ارائه دهد. شنا، خواندن کتاب در سایه و یک نوشابه خنک و یا لوله تنفس. رسیدن به جزیره Phi از پوکت را آسان است عضویت روزانه در غواصی و کرجی گشت و گذار, روز سفر برای گروه های کوچک و بزرگ شده قسمت بالا مانند فی تور به مایا خلیج چیزی سنگ بادبان جزیره و جزیره جیمز باند. لذت بردن از چیزی جزایر "Early Bird" تور بهترین شرایط غواصی و دامنه ی برجسته ای از زندگی دریایی از جمله برخی از 500 گونه مرجان سخت و نرم. یکی در دریای Krabi است و یکی دیگر را در چانگ سدیم خلیج است. اتاق خود را انتخاب کرده و سپس کامل خود را اینجا در مشاورین، بدون خروج از سایت ما رزرو.

فینالیست های قبلی Burnie Travelcentre برای خدمات پشتیبانی مشتری برجسته خود را شناخته شده است. 2016 برایان Pateman آژانس جایزه برای برنده تعالی کتی گرنجر و جوآن Pateman. اعضای MTA غوطه ور en Espana عضو از موبایل آژنس های مسافرتی (MTA) اخیرا بخشی در تور مطالعه عمیق و منحصر به فرد اسپانیا، سازمان یافته توسط دارای ذوق هنری عرضه کننده خدمات فرهنگی Valesa زمان. اسپانیا را از بالا به پا با بازديد به بارسلونا و مادرید، والنسیا و مالاگا و سویا و Ronda، پوشش برجسته از برنامه 10 روزه شامل: کلاس های آشپزی و شراب مزه در کاتالونیا، بازدید از موزه سالوادور Dalis، تور تمام روز از مادرید، موزه پیکاسو در Malagao و خیلی بیشتر! اسپانیایی مطالعه تور گروه در دنیا معروف به تورس و مستغلات کارخانه شراب سازی نزدیک به بارسلونا در نوامبر سال 2016 تصویر. تصویر از چپ به راست: Dayana بروک، Leonie Matos، Basedow سو، افزایش Bettiann، MTA QLD/شمالی bdm آنها NSW/وا Gorringe سالی، سوزی Myers، جودی اورت، شنی Sirianni، دانا فیلیپس و Valesa Consuelo خدمات فرهنگی پرالس Gallego که به همراه گروه. ۱۳۲۹ گردشگری نشانه 10 سال در کسب و کار با یک نگاه جدید تازه و وب سایت گردشگری ۱۳۲۹، نگاه با نام تجاری جدید این ماه در جشن دهمین سالگرد خود را راه اندازی rebranded است. جرمی Somers، طراح و مدیر خلاق مد نام تجاری ما هستند خوش تیپ, کمپین را به زندگی با نام تجاری جدید است که بهتر منعکس کننده روح پویا و خلاق این تیم امروز به ارمغان می آورد! و همچنین آیکون با نام تجاری جدید نگاه ۱۳۲۹ Tourisms جدید websiteoffers رویکرد تازه به مقصد نمایندگی و گردشگری بازاریابی ۱۳۲۹ که بیش از 10 سال گذشته تبدیل شده است. جنوب استرالیا شخصی سفر مدیران باید مقدار زیادی به جشن TravelManagers دوم نوامبر جلسه فصلنامه دولت در آدلاید هفته گذشته برگزار شد و جنوب استرالیا سفر شخصی مدیران (PTMs) به جشن بود! TravelManagers ملی کسب و کار مشارکت مدیریت Laister های سوزان ارائه شخصی سفر مدیر Bradtke مندی با او پنج سال جایزه نقطه عطف جنوبی استرالیا سفر شخصی مدیران عشق را در جلسه دولت نشان می دهد.

شده برای نسخه اصلی از جمله هر گونه تصاویر تکمیلی و یا ویدئو http://www.travelweekly.com.au/article/big-fat-agent-wrap-27/

رایا جزیره جای جالب جدیدترین گردشگری پوکت است. نحوه قرعه کشی "کتاب اقامت برنده دور شو" را وارد کنید: • رزرو هتل خود را به طور مستقیم در مشاورین. برای تمام اعضای خانواده با ما تماس بگیرید لطفا بوفه شام و Spectectular نمایش - بزرگ لذت ببرید ما بهترین را به اولویت خود را انجام دهد. کتاب آنلاین کنید؟ چند نقاط بسیار محبوب برای دیدار powdering بانک شن و ماسه سفید در کوه شیر، خیره کننده بی ننگ Phra Railay شبه جزیره Poda جزیره و جزیره مرغ برای آفتاب گرفتن، شنا و زیر آبی است. تر٬ پوکت جزیره بزرگترین و عجیب ترین نشان می دهد و باید مطلق است. آب شفاف، تعداد زیادی از ماهی و مرجان های رنگارنگ, این یکی از بهترین نقاط در جنوب تایلند لوله تنفس و احتمالا بهترین مکان در فی فی است. این بسته ویژه برای برخی از یکی که نیاز به اقامت تور جزیره خوبی برای زیر آبی به همراه خوابگاه خوب به ارائه.