با مرکزی محل در قلب از Sukhumvit Plied توسط معابر از شهر و 30 دقیقه از Suvarnabhumi فرودگاه بین المللی، Melia بانکوک خواهد شد اعطای مهمان آسان دسترسی به بانکوک بازار, فوق العاده مدرن پیچیده مسکن سرگرمی (از جمله دو پارک)، تجاری، مسکونی و فضاهای اداری; ترمینال 21; و پارک Benjasiri.

آسمان خراش های مدرن دیدار معابد باستانی بازارهای عظیم در فضای باز باد راه خود اطراف مراکز مگا و رودخانه پرائیا چاد توانا است تقریبا به عنوان به عنوان خیابان های شهرستان مشغول. یافتن هتل ایده آل خود را در TripAdvisor.Dom و سپس به دنبال "مشاورین" در لیست گزینه های قیمت گذاری. وجود دارد مقدار زیادی از محل اقامت در کخ چانگ و جزایر اطراف و دامنه از هتل های 5 ستاره به bungalows ساده در دسترس. نحوه قرعه کشی "کتاب اقامت برنده دور شو" را وارد کنید: • رزرو هتل خود را به طور مستقیم در مشاورین. هتل گرفته است... بانکوک است که بسیار برای آن انتخاب گسترده ای از رستوران ها از eateries خیابان سمت معتبر به تعداد موسسات ناهار خوری خوب محترم می باشد. این نسبتا امن و پایدار کشور با مردم دوستانه است که لذت بردن از نگرش بی خیال نسبت به زندگی است. بیشتر... بانکوک مشهور برای آن معابد، کاخ بزرگ و همچنین برخی از آسیا بزرگترین خرید canters و آسیا بزرگترین بازار فضای باز آخر هفته Chatuchak است.

بانکوک Melia در منطقه پر جنب و جوش Sukhumvit واقع شده است نقطه عطف دیگری در Melia در دراز مدت همکاری با گروه TCC که دهانه سالهای زیادی و یکی است که بر پایه احترام متقابل و اعتماد و مفهوم مشترک از مهمان نوازی ساخته شده است. برناردو کابوت Estarellas ارشد معاون آسیا و اقیانوسیه Melia هتل بین المللی گفت: "ما اعتماد به نفس زیادی به همکاری با دارایی جهان راه اندازی نام تجاری هتل Melia & استراحتگاه در مقصد پر رونق مانند بانکوک، می دهد". "استراتژی ما باید با شرکای اصلی محلی است که دید ما، فلسفه و فرهنگ حتی بیشتر است تا زمانی که ما داریم دوم ورود ترین کشور در جنوب شرقی آسیا بازدید همراه است. معتقدم Melia هتل بین المللی سابقه بی عیب و نقص از 60 سال در مدیریت هتل و فرهنگ اسپانیایی سرویس ما برای رسیدن به رشد در حالی که ارائه یک تجربه بی بدیل مهمان اجازه خواهد داد." مدیریت تحت نام تجاری هتل Melia & استراحتگاه هتل مجلل و با نام تجاری جدید نمونه کارها را این شرکت در حال حاضر قوی از استراحتگاه های شهری سراسر جهان تقویت خواهد شد. بانکوک Melia مجموع 315 لوکس اقامت مهمان و پیشنهاد استثنایی F & ب ها اسپا امکانات، مرکز تناسب اندام و جلسه تسهیلات، ویژگی های مکمل بازی توسعه فضای خرده فروشی و دفتر. "ما به گسترش روابط ما با Melia، علاوه بر این ویژگی سوم خوشحال هستند. ما متعهد به آوردن بهترین مهمان نوازی به تایلند ایستاده و قویا بر این باورند که Melia بانکوک را بیشتر دید ما ایجاد محصول منحصر به فرد و خدمات ارائه شده برای ما مهمان."استیفن گراور Nishant رئیس اجرایی دارایی جهان گفت. Plied با یک محل مرکزی در قلب Sukhumvit توسط معابر شهر و 30 دقیقه از Suvarnabhumi فرودگاه بین المللی بانکوک Melia گرانت مهمان آسان به بانکوک بازار سرگرمی فوق العاده مسکن مجتمع مدرن (از جمله دو پارک)، تجاری و مسکونی و دفاتر دسترسی خواهد شد. ترمینال 21; و پارک Benjasiri. Melia هتل & اقامتگاههای تفریحی، تجاری بین المللی ترین این گروه دارای خواص 126 در سراسر جهان و بیش از 30 سال حضور در آسیا; و بانکوک Melia هنوز reaffirmation دیگری از تعهد شرکت به منطقه. نام تجاری بسیار ارزشمند است توسط مسافران در سراسر جهان و توسط تجارب شخصی از طریق آن فرهنگ "شور و شوق برای سرویس".

شده برای نسخه اصلی از جمله هر گونه تصاویر تکمیلی و یا ویدئو http://www.hospitalitynet.org/news/154000320/4079789.html

ناهارخوری در تایلند برجسته در هر دیدار است. نگران نباشید--آدرس ایمیل خود را با ما در امان است. این ممکن است قطعی هم، پس لطفاً بعداً مجددا سعی کنید. دشت های مرکزی و سواحل شرقی با پارک های ملی، استراحتگاه های ساحلی و جزایر نقطه چین هستند. لذت بردن از آرامش روز در یکی از هتل های گرمسیری و استراحتگاه در دسترس و بازدید از زیبایی های طبیعی از آبشارها و غارها و جاذبه های دیگر. بهترین هر دو جهان را می توان در تایلند یافت می شود. خوش آمدید به تایلند سرزمین لبخند; کارت پستال براق به تصویر کشیدن که در آن کشور است خود را به عنوان متنوع و دیدنی است. آبشارهای متعددی در دسترس و قابل دسترس هستند. اتاق 195 مهمان در این 4 ست...