در ساعات پیک سفر حدود 40 دقیقه طول می کشد اما اضافه کردن یکی دیگر از 30 دقیقه به که اگر شما قصد مسافرت در طول ساعت شلوغی می.

آن دلپذیر هر چند سفر و خودرو به طور کامل است. علائم Kuaytiew Rea سیام در تایلند; نگاه برای قایق شکل دام و خوک های گرسنه قرمز نشان dirt-cheap رشته با قیمت مورد 40B شروع کند. تقریبا همه Thais, حتی آنهایی که در کشورهای دیگر به شدت احساس می کنید که آن را برای هر نسخه از این داستان می آید. شما ممکن است کارت SIMDD مجانی در بعضی از فرودگاه ها، مارک به عنوان سیم کارت موتور سیکلت و 5 دقیقه مکالمه مجانی بازگشت به خانه از جمله دست. مجاورت بانکوک یکی از چند بازار شناور مانند آنچه در Damnoen Saduak پیدا کنید. در اتحاد با ژاپن در طول جنگ جهانی دوم، تایلند متحد ایالات متحده پس از جنگ شد. اگر شما شنا در اقیانوس هند و استرالیا شما باید اطلاعات بیشتری در مورد آنها را دریافت کنید. در ساعات پیک سفر حدود 40 دقیقه طول می کشد اما دیگری اضافه 30 دقیقه برای که اگر شما قصد داریم در طول ساعت شلوغی سفر.

رفت و آمد مکرر ارائه می دهد تعداد اتاق های 76 که همه روشن و بزرگ و با آخرین امکانات از جمله تعارفی Wi-Fi مجهز آمد. همه مهمانان می تواند لذت بردن از منظره دریا از استخر یا باغ از خصوصی بالکن یا تراس و برخی از اتاقها حتی دارای لوکس دسترسی مستقیم به استخر مرداب سبک تفریحی. خوابگاه جدید همچنین قابلیت انتخاب از گزینه های در حالی که اوقات فراغت امکانات عبارتند از نوار استخر روباز و تراس آفتاب خدمات اسپا و ماساژ و باشگاه تناسب اندام رستوران تایلندی معتبر از جمله ناهار خوری. در نهایت، بهترین Ao حولا حولا غربی توچال ننگ به میزبان در کسب و کار و برنامه های اجتماعی در آن اتاق تابع است که می تواند تا 150 نفر گنجایش قادر خواهد بود. با منظره و ثروت از دارایی های طبیعی Krabi همیشه یکی از مقاصد برتر گردشگری Asias شده است گفت: Olivier Berrivin بهترین Westerns مدیریت مدیر بین المللی عملیات برای آسیا. بهترین غربی شده بود دنبال فرصت در این مقصد مطلوب و ما خوشحال به چنین توچال با کیفیت بالا در قلب ننگ هستند." مهمان عشق طبیعت باز، گرمسیری از بهترین Ao حولا حولا غربی توچال ننگ و چگونه به راحتی قابل دسترسی به مناطق جاذبه های اصلی توریستی است. من اعتماد به نفس این تبدیل خواهد شد به علاوه بر عالی برای ما نمونه کارها رو به رشد آسیایی، آقای Berrivin افزود. توافق نیز شکل بخشی از استراتژی گسترش عمده برای بهترین غربی در تایلند; اوایل سال جاری آن می گذراند، معامله برجسته برای سه هتل ها در مقصد محبوب پاتایا و هوآ هین شامل بیش از 4000 اتاق و این ماه بهترین غربی پرده برداری از طرح راه اندازی جدید گل سرسبد ملک در بانکوک - بهترین برتر غربی Montien کنار رودخانه هتل. علاوه بر این، گروه خود مفهوم تجهی مرسوم، مد روز به بانکوک در سال های آینده معرفی خواهد شد. این هتل علاوه بر مجموعه موجود Westerns بهترین هتل ها و استراحتگاه در تایلند بانکوک پوکت و Buriram دارد. ### درباره بهترین غربی هتل &: غربی بهترین هتل & استراحتگاه مستقر در فونیکس آریزونا با نام تجاری بخش خصوصی برگزار شد هتل با شبکه جهانی 4200 است * هتل در بیش از 100 * کشور و منطقه در سراسر جهان.

شده برای نسخه اصلی از جمله هر گونه تصاویر تکمیلی و یا ویدئو http://www.prweb.com/releases/2016/12/prweb13928834.htm

توالت در هیئت مدیره برای همه آنها به جز کوتاه ترین خدمات. آشکار است که این صنعت هائي برای پادشاهی بود به سرعت هر چند چشمه های معدنی در تایلند را برای گردشگران تا اوایل 1990s را، شد. به دنبال پیشنهادات در منطقه ادعا چمدان. کمک می کند تا برای شروع با محبوب ترین جاذبه توریستی در تایلند، که شامل: 11 بیشتر شگفت انگیز هتل در تایلند ساخته شده تا از جزایر اصلی نه و دو پرت و دور افتاده آنهایی چیزی جزایر مجمع الجزایر به یکی از محبوب ترین مقصد غواصی در کشور است. دو ساعت قطار سفر همراه تایلند--برمه مخوف مرگ راه آهن از Kanchanaburi از طریق پل بر روی رودخانه کوای به Na wok یکی از تایلند ترین دیدنی و محبوب ترین قطار سواری است. تلفن همراه بالا تا 43 Prepaid بالا یو پی اس بر روی خط برای تمام شبکه های تایلندی. اسکان در محدوده راه آهن ارزان bungalows محبوب با برگشت و کوهنوردان، توچال جت مجموعه مشهور Rayavadee. شلاق زدن خدا ทองหยอด به معنی "قطره طلا" و شکل آن مانند قطره.