تم و پارک های تفریحی، Offbeat موزه ها و باغ های گیاه شناسی با شکوه ارائه انواع متعددی از فعالیت های اوقات فراغت و سرگرمی های فرهنگی برای همه خانواده Members.and، پس از تاریکی، پاتایا ارائه می دهد جذبه و سحر و جادو واقعا پر جنب و جوش شب زندگی با دیدنی انواع رستوران ها، کاباره ها، میله، جيمس کوکتل Lounges و Cabarets.pattaya می تواند باشد عجول و بی پروا و جسور و زیبا و روستایی، و همه چیز Can. معتبر بین المللی ساحل رفت و آمد مکرر ارائه می دهد

در طبقه بالای ساختمان پلازا سلطنتی در جاده ساحلی پاتایا واقع شده است. تورهای روز پاتایا - پاتایا از سایت های اصلی در اطراف شهر در تور روز از پاتایا را مشاهده کنید. بدون مجبور به خرید / هیچ توریستی تله کاملا حالا پنهان/اضافی شارژ محدوده بزرگ از تورها و کارهای شما و خانواده تان می توانید در پاتایا تایلند. پس از آن به بعد ما اقدام به ساحل Jomtien که خواهیم دید شن و ماسه سفید و خط ساحلی بسیار طولانی برای لذت بردن از. جهان زیر آب جزایر اطراف پاتایا نیز پرکاری با زندگی دریایی به کاوش در غواصی یا فقط سفرهای غواصی است. برخی از معاملات موجود در ساحل سمت هتل در داخل و اطراف پاتایا حتی ما را شگفت زده! بعد از ناهار مجموعهای از حیوانات در محوطه expanvie خان میومیو باز باغ وحش اکتشاف اطراف تفریحگاه ساحلی پر جنب و جوش از پاتایا، تایلند با راهنمای شخصی دوستانه از ToursByLocals می بینید. بخش شمالی ساحل تا حد زیادی آرام بخش مرکزی و جنوبی به طور فزاینده ای سرزنده با موقعيت مغازه فروشگاه بوتیک سالن زیبایی ها میله جيمس رستوران ها و کاباره ها تبدیل شده است. این تصویر بودا معروف میان مردم تایلندی و چینی است که در استان Sriracha و جزیره زندگی می کنند است. در حالی که انتهای جنوبی یکی از پاتایا را بزرگ شب-زندگی مناطق منطقه مرکزی ساحل منطقه خرید عمده است.

Some.f dethels موجود در ساحل سمت هتل در داخل و اطراف پاتایا حتی ما را شگفت زده! ریپلی های خالی از سکنه ماجراجویی پاتایا جاذبه جدیدترین خالی از سکنه دارای آرایه سرگیجه آور حرکت از جلوه های ویژه شگفت انگیز بازیگران زنده و animatronics است. بسیاری از عقرب در بدن خانمها را مشاهده کنید. ستیغ انفجار سان ساحل پانوراما می توان است. افسانه ای است که صخره بالا بود که در آن دو عاشق را به مرگ به دلیل اعتراض والدین پرید. هنر در بهشت بزرگترین موزه هنر توهم، بیش از 150 نقاشی های 3D تعاملی وجود دارد. نه تنها این نقاشی ها می بینید اما همچنین قادر به تبدیل به بخشی از آنها نیز هست. جهان زیر آب جزایر اطراف پاتایا نیز پرکاری با زندگی دریایی به کاوش در غواصی یا فقط سفرهای غواصی است. این موزه هنر توسط یک هنرمند الهام تقدیر هنر شخصی هنرمند کره جنوبی نام شین جیک سئول مدیر موزه ساخته شده است. تم و پارک های تفریحی, مد موزه ها و باغ های گیاه شناسی با شکوه انواع متعددی از فعالیت های تفریحی و فرهنگی سرگرمی برای همه اعضای خانواده را ارائه می دهند. و بعد از تاریکی، پاتایا جذبه و سحر و جادو از شب-زندگی واقعا پر جنب و جوش با متنوع دیدنی رستوران کاباره ها بارها جيمس کوکتل lounges و کاباره ارائه می دهد. پاتایا عجول و بی پروا و جسور و زیبا و روستایی را می توان، و همه چیز می تواند رفت و آمد مکرر ساحل معتبر بین المللی را ارائه می دهد. طول جاده ساحل راست بسیاری از مغازه های سوغات، رستوران، اصطبل مواد غذایی وجود دارد و دریا خوب رستوران و مواد غذایی موجود به خصوص در تقریبا دور پایان جاده ساحل عبور جاده Sukhumvit در پایان نگاه گالری سنگهای بزرگترین در پاتایا حدود 12:00 بعد از ظهر ما را به هتل بازگشت داشته است.