بیش از پنجاه از Wineries نزدیکی و استثنایی بسیاری از رستوران ها نیز وجود دارد.

این جزیره به ساحل آفریقا است، در واقع آن آخرین نوک جنوبی از سیسیل ایتالیا و اروپا ساحل Vendicari در سیراکیوز Vendicari بهشت طبیعی در استان سیراکیوز در وسط بین باروک شهرهای جدید و Scicli است. بیش از پنجاه از wineries نزدیکی و استثنایی بسیاری از رستوران ها نیز وجود دارد. گردشگران بسیاری از جنبه های تاریخی نیاگارا از جمله ویژگی های باستان شناسی از قبیله بومی Iroquois و ویژگی های تاریخی از اولین کاشفان اروپا در منطقه شگفت زده است. این روستا با سواحل سمور در برای است حدود 1,5 کیلومتری. بیشترین بازدید کننده به یکی از این امکانات و سپس اتومبيل، تگرگ تاکسی یا اتوبوس شاتل را به مقصد آبشار. آبشار نیاگارا ویژگی بچه های دوستانه، بیش از حد، از جمله پارک های آب پارک مینیاتور گلف و فعالیت در فضای باز است. در پایان این سفر بازدید از فروشگاه هدیه حتما. سایه بان سایه ای که نور مستقیم خورشید از ورود به ویندوز را متوقف می کند و نیز به پایان می رسد تا خنک کننده هوا است که می آید در پنجره نیمه بسته نگهداشته ترک را فراهم می کند.

رفت و آمد مکرر تحت نام تجاری Centra که rebranded شده به Centra سنترا اجازه می دهد آن را به استفاده از سهام شرکت با نام تجاری قوی می افتد. Centra توسط سنترا Phu Pano توچال جمع Krabi دور در آرامش ننگ، فقط 10 دقیقه از زندگی شبانه وز وز Centra جدید توسط سنترا Phu Pano توچال Krabi هتل مقرون به صرفه ارائه امکانات عالی در مقدار بسیار عالی است. این تفریحگاه معاصر فقط 35 دقیقه از فرودگاه بین المللی Krabi بود طراحی شده به عنوان مجموعه ای از ساختمان های ژاپنی با 158 اتاق مهمان و مهمان می دهد دسترسی بزرگ برای خرید، ناهار خوری و سرگرمی beachside پر جنب و جوش Krabis. هر اتاق فضای زندگی سخاوتمندانه از 24-49 متر مربع است و در هر دو اتاق خانواده یا متصل به سبک با انتخاب دو یا دو تخت در دسترس می آید. رفت و آمد مکرر به طور کامل مجهز است و برای آرامش کامل با استخر روباز و مرکز تناسب اندام و bistro به سبک رستوران و دسترسی رایگان و امکانات جلسه است. Centra توسط سنترا Phu Pano توچال Krabi سبک معاصر مدرن محل اسکان مناسب برای مسافران بودجه زرنگ و دانا است که به دنبال گرد امکانات و آسایش کافی را ارائه می دهد. رفت و آمد مکرر پایه کامل که از آن مقرون به صرفه کشف جاذبه های گسترده Krabis با مقدار زیادی از تجربه تعطیلات باور نکردنی می شود کرده است. به عنوان علاوه بر خواص موجود ما در کرابی، رفت و آمد مکرر جدید به ارمغان می آورد یک محصول با کیفیت بالا، سرگرم کننده و دوستانه، ارزش بازار غذا به نیازهای افراد و زوج ها و خانواده است که به دنبال خدمات و امکانات آنها نیاز است و هیچ یک از افزودنی اضافی و غیر ضروری، آنها نمی. گفت: آقای Thirayuth Chirathivat، مدیر اجرایی از سنترا هتل & استراحتگاه.

Http://www.eglobaltravelmedia.com.au/new-krabi-resort-and-name-change-for-centaras-centra-brand/ شده برای نسخه اصلی از جمله هر گونه تصاویر تکمیلی و یا ویدئو

بسیاری از نقاط خوش منظره و زیبا در و اطراف آبشار واقعی با فراوانی از متخصصان عروسی برای کمک به زوج های طرح و ترتیب تمام جزئیات خود را nuptials وجود دارد. بدون توجه به سلیقه شما است، شما می توانید سایه بان که مکمل آن را پیدا! برای سفر به شهروند جدید و منقول باروک آن از دست دادن. امیدوارم پایان تور شما را به بوی تنظیم است و هیچ عوارض بیماری وجود دارد. در ضلع جنوبی جزیره گنج کمی وجود دارد: جزیره از جريانات جزیره جريانات جزیره کوچک سنگ است. کسانی که فشار کار آنها در حال تماشا و در اکثر موارد انجام می دهند کار خود را بدون تعامل با مهمان از موج گاه به گاه دست می دانم. کارکنان که چاپ پول ایالات متحده است کارشناسی ارشد طراحی و روده بزرگ و به عنوان ناظر در حال مشاهده روند چاپ بسیار جالب است. قبل از شروع وسیله نقلیه خود را ضربه محکم و ناگهانی چتر پایین یا زمانی که شما سر پایین جاده تا آنها را باز نکنید در غیر این صورت به آنها امن. با باز کردن سایه بان، شما خودتان برخی از اتاق اضافی شخصی در محل اردوگاه و همچنین منطقه کمی شادی بخش به اویختن در دهد.