ناظران بازار هستید Eyeing تقریبا 2.5 تریلیون دلار $ سود خارج از کشور برگزار شد توسط شرکت های بزرگ، پول است که می تواند در تا 35 درصد وصول می شود اگر خانه آورده در جريان قانون مالیات.

'صرفه جویی چهره"نیز بخش مهمی از بودن تایلندی است و این شامل آرام باقی مانده، نه خلق و خوی خود را از دست دادن و اجتناب از رویارویی به طور کلی. پایتخت, بانکوک heaving، جنگل شهری با آسمان خراش فروشندگان خیابان بازار، اتومبیل auk auks دوچرخه و توده مردم همه رقابت برای فضا است. شمال تایلند خانه را به بسیاری از گروه های اقلیت کشور. این پایتخت شمالی با تجارب سرشار است. Kayakers و rock-climbers کاوش آنها، در حالی که دیگران می تواند سفر به روستاهای اطراف شناور یا فقط در یکی از سواحل منطقه کامل آرام را دوست دارم. چرا ما را انتخاب کنید: ما ارائه خدمات شخصی سفر برنامه ریزی را به رویاها و آرزوها تحقق یابد. بیشتر مردم تایلند بودایی هستند و محافظه کار زندگی راه زندگی. با نام مستعار 'سحر شادی' Sukhothai هنوز عصر طلایی سیام با مجسمه های بسیار عالی و بناهای شگفت انگیزی و گل لوتوس در آن به یاد می آورد. دو مهم در بانکوک در میان بسیاری از معبد بودا Reclining با مجسمه بودا که 156 متر طول و حدود 50 فوت ارتفاع و معبد از سپیده دم منار 260 پا که تبدیل به نمادی از بانکوک تصاویر.

با رشد اقتصادی سفر دو سناریو، دلار آمریکا به اوج 14 سال در برابر ارزهای عمده شرکای تجاری کشور است. پايتخت یك که یورو، تجارت در 1.059 در مقابل دلار در 26 نوامبر به برابري با دلار در آینده نزدیک رفتن ممکن است. اگر شما در حال برنامه ریزی برای سفر به خارج از کشور در 2017 دلار قوی می تواند دوستان خود! این تور به مقصد به اوایل کتاب داغ انتظار می رود. روند برای 2017: آفریقای جنوبی بوتسوانا پرو شیلی کرواسی، اسلوونی، بوسنی و هرزگوین، استرالیا و کانادا و ایرلند و فرانسه، تایلند، ایسلند پلینزی فرانسه. ناظران بازار هستید eyeing حدود $2.5 تریلیون دلار سود برگزار شد خارج از کشور توسط شرکت های بزرگ پول است که در 35 درصد اگر وصول می شود می خواهم تحت قانون فعلی مالیات خانه آورده. بیشتر 10 درصد چیزی را در مقابل 35 درصد از هیچ کدام است؟ درمان پول جریان را که در آن بهترین است. رئیس جمهور منتخب تهمت تعطیلات مالیاتی به موجب آن پول گرفت پشت در نرخ های حاشیه ای از 10 درصد به عنوان بخشی از برنامه های محرک آورده را پیشنهاد می کند. سرمایه گذاری به توسعه کسب و کار و استخدام در آقاي مثبت است.

شده برای نسخه اصلی از جمله هر گونه تصاویر تکمیلی و یا ویدئو http://www.thecrier.net/our_columnists/article_eb8d7be4-bb5a-11e6-a242-6b5a6a9bb62d.html

We.an شما را راهنمایی کند که آیا شما به دنبال ماجراجویی و سواحل یا فرهنگ بنابراین شما بیشتر از سفر خود را در بهترین مکان برای ماندن و دیدن می کنید، شما براساس ترجیحات، هستیم. گاهی اما معمولا پدال طراحی شده توسط محلی موتوری، آن سرگرم کننده راه برای دریافت از A به B و یا برای دیدن مناظر شهر است. پس خود را رزرو کامل است، استفاده از فرم ورود را وارد کنید. • 1 یک ورودی هر نفر در طول دوره ورود. در قرن سیزدهم شهر Sukhothai در شمال تایلند پایتخت مهم شد. تماس با ما برای رایگان نقل قول 1-800-935-2620 سفر به معروف طلایی مثلث از آسیا شده قبایل تپه در روستاهای شمال تایلند را یک سفر به تایلند بدنام شده رودخانه کوای دست زدن به جنگ بنای یادبود و موزه ها را در ببینید Kanchanaburi معابد زیبا Ayuthaya تجربه شکستن ساحل نهایی در شرکت Samui بی باک اعتقادات نیم سرگرم کننده از تجربه کشور جدید وجود داره ، و گرفتن در اطراف یک بار وجود دارد! راهبان با احترام زیادی درمان می شوند. به طور معمول، تایلند tourss شروع و پایان در بانکوک، پایتخت این کشور. فیل کوه پیمایی در منطقه چیانگ مای - چه بهتر از راه را به یاد داشته باشید شما تور تایلند از عکس شما بالای یکی از این حیوانات بزرگ و سند بسیار محبوب است!