این Cruises است که شما را به دنیایی کاملا متفاوت است.

اجازه می دهد تا طراحی طرح باز رفت و آمد مکرر نسیم دریا به در جریان بی وقفه بر آبهای سرد استخر که به صلح و آرامش را از محل اضافه می کند. 27-استخر روباز گرم شده و نمایش پر زرق و برق از رشته کوه کالاس را ارائه می دهد. سفر + awardsed اوقات فراغت بالی جزیره بهترین جایزه در سال 2010 و سفر بی بی سی آن جزیره بهترین دوم در جهان پس از یونان در سال 2011 اعلام کرد. ژانویه ماه ارجح برای بازدید از این جزیره به دلیل بارندگی کمتر است. این مکان کافی خوب بیش از حد خرید است. آشپزی فرهنگ پلینزی و برخی از پس زمینه با شکوه این کروز را واقعا متفاوت. این کشتی است که شما را به دنیایی کاملا متفاوت هستند. ساحل عاشقان و دوستداران حزب به این مقصد هر سال تعداد زیادی گله. اوقات فراغت شامل تعطیلات و تعطیلات و سفرهای آخر هفته، و غیره.

از نقاشی های کلاسیک را با پیچ و تاب و به صحنه زندگی مدرن به تنظیمات تاریخی به صحنه های فیلم, بازدید کنندگان سفر بسیاری از لحاظ جغرافیایی و در طول زمان در این موزه را بسیار سرگرم کننده; کودکان به خصوص آن را دوست دارم. ساعات کار: 09:00 21:00 (آخرين ورود 20:00) مکان: راست در گوشه Montri و Phang آنگا جاده در شهر پوکت کنار تلفن هتل مروارید: 076 212806, 090 0658822 مخفی کردن نقشه نمایش نقشه به اضافه سفر! 0 Baan Chinpracha است نوعی چین استعمار عمارت ساخته شده در 1903 در افزایش ميهمان، قلع به پوکت است که استقرار بارون لیوان چینی در شهر پوکت را دیده است. Baan Chinpracha جاده Krabi نزدیک انتهای غربی قدیمی شهر پوکت, منطقه تاریخی است که به طور کامل ساخته شده است در این مدت رشد اقتصادی در پوکت واقع شده است. صاحب Baan Chinpracha نوه یکی از این قوطی barons است; با همسرش، آنها تصمیم به باز کردن قسمت هایی از خانه - دو طبقه بالا اتاق های خواب، آشپزخانه و همه از مساحت طبقه همکف به بازدید کنندگان علاقه مند در داشتن زیرچشمی نگاه کردن دزدکی حرکت کردن از چگونگی استفاده خانواده ثروتمند پوکت از دهها سال پیش زندگی می کنند. خانه در شرایط کامل و ویژگی های بسیاری از دکور اصلی و تجهیز آن. افراد علاقه مند به تاریخ و معماری نباید از دست این میراث ساختمان هنگام بازدید از شهر پوکت. ساعت کاری: از 09:00-16:30. توابع پیام خصوصی نیز استقبال می شود. آن را در روزهای یکشنبه تعطیل است.

شده برای نسخه اصلی از جمله هر گونه تصاویر تکمیلی و یا ویدئو http://www.phuket.com/top10/top10-phuket-town-attractions.htm

به طور خلاصه این مقصد یکی است که می تواند در انتخاب براي تابستان و تعطیلات زمستانی بسته به زمان از سال است. ظهور ناگهانی Montañita را به عنوان مقصد ساحل بسیاری را شگفت زده. آغازگر, Erse اول بسیار! در اینجا، شما بدست می آورید آب فشان به خصوص، Pohutu چشمه اب گرم و داغ گل استخر. بسیاری از کلیساهای قدیمی است که ارزش بازدید وجود دارد. ✤ حدود 40 میلیون نفر لا وگاس هر سال بازدید; 39,727,022 مردم به وگاس لا سال گذشته بود. ✤ 11 درصد گردشگران کمتر از 21 سال سن دارد; سن متوسط گردشگران 45 است. ✤ اگر تمام لوله نئون در وگاس لا صاف شد به آن فاصله حدود 15000 مایل را پوشش خواهد بود. ✤ از فضای لا وگاس را به عنوان یکی از درخشان ترین شهرستانها در زمین ظاهر می شود. ✤ صرف زمان متوسط گردشگران در شهر شب 3.3 است. ✤ ثبت معروف "خوش آمدید به وگاس لا' توسط بتی ویلیس در مه 1959 ساخته شده است. ✤ گاوچران نئون غول پیکر در خیابان فریمونت معروف به وگاس ویک نیز در سال 1959 ساخته شد. جزایر پالم متشکل از archipelagos های مصنوعی مانند پالم جمیرا یکی دیگر باید در نقطه توریستی هستند. ساحل MenMel لوپز ilea تعطیلات ارزان 20 درجه برای زوج ها به اشتراک شما سفر فانتزی در سال 2011 با توجه به آنچه، 51% مردم فقط برای اوقات فراغت سفر. البته مقصد عجیب و غریب مانند قطب جنوب و ساموآ هستند اما سپس رفت و آمد وجود دارد cakewalk ندارد. کوستا شجاع، کوستا Daurada، کوستا مل Maresme، کوستا مل Azahar، کوستا د والنسیا، کوستا بلان، کوستا Calida، دریا تنور، کوستا د آلمریا، جزایر گرمسیری, کاستا دل سل، کوستا د لا لیز، ماربلا سپری، Sotogrande، و مالاگا.