10.

آن به شما می دهد چشم انداز کاملا جدید از دبی. 10. هر یک از این هتل واقع شده اند نزدیک حداقل 3 و یا بیشتر مهم تاریخی مکان یا در دبی یا شارجه. زمانی که شما اقامت دبی من کاملا این جاذبه های توصیه می کنیم. 1. مسجد جمیرا: به طور معمول هیچ کس که مسلمانان را در هر مسجد مجاز اما مسجد جمیرا تنها مسجد که باز برای بازدید کنندگان غیر مسلمان است. فعالیت های سرگرم کننده بزرگ مواد غذایی و بهترین لوآو نشان می دهد. این خانه اجدادی مغبون برای خانواده آل مکتوم برای چندین نسل شاهد چندین آبخیز در تاریخچه دبی. 6-من قبلا دو لوآو در اوآهو شرکت داشتند و بسیار ناامید شد. بوفه های هاوایی لوآو بهشت یارو بسته اولیه که رفتار شما را به فعالیت های فرهنگی، مراسم و سرگرمی است که بهشت آدم شناخته شده است. یارو بهشت ارائه انواع بسته های هیجان انگیز لوآو که برای شما بهتر است، هر طراحی شده برای نیازهای خاص شما رفع میکند. با کمی تحقیق شما حق نزدیکی همه این جاذبه های اقامت می تواند.

آن یکی از جاذبه های بسیار معروف است و اگر شما هنوز در اینجا آمده است، چرا شما در وهله اول آمده بود??? واقع در انتهای جاده ساحلی پاتایا شدید بسیاری از Go-Go عادی & میله میله آبجو وجود دارد. برو برو و میله است که در آن دختران است؟ محل بسیار پر جنب و جوش در. از هر کجا به شما اقامت در پاتایا, Tuk Tuk شما حدود 15-20 دقیقه و 20 THB بردارند. حتی یک پاینت آبجو گرفتن یکی از بهترین چیزها در در پاتایا در اینجا انجام می شود. من مقاله کامل در پیاده روی خیابان اینجا را بخوانید. 2) Nong Nooch باغ گیاه شناسی نزدیک تصاویر برای ضربه فنی شبکه های Na Kluea چون Buri مرجانی جزیره تایلند مورد سرعت 45 دقیقه واقع شده است سوار قایق از شهر پاتایا. آبهای فیروزه می سازد این واقعا فوق العاده برای اولین بار تا کنون را به ساحل حتی از حدود 100 متر در دور زمان.

Https://www.tripoto.com/trip/7-awesome-things-to-do-in-pattaya-fly-with-shaunak-583a9d7610fd0 شده برای نسخه اصلی از جمله هر گونه تصاویر تکمیلی و یا ویدئو

از آنجا مهمان به سرعت به جدول خود را که در آن آنها می توانند برای چند دقیقه استراحت یا حرکت بر روی انواع سرگرمی شام قبل از ارائه در سراسر یارو بهشت را تجربه نشان داده است. سلاح های مرگبار نیز بخش عمده ای از موزه دبی مانند شمشیر، نیزه را تشکیل می دهند. 4 خیس خوردن طلا: طلا خیس است دبی بازار معروف ترین ثانیه. توسط صفحه نمایش متناوب از طلا و طلا خیره شدن است! شیخ Sneed خانه آل مکتوم: ساخته شده در 1896 شیخ Sneed خانه آل مکتوم دبی ساختار نمادین از آن٬ دبی است. دریا بال دبی: این سوار دریایی شگفت انگیز و دیدن مناظر شگفت انگیز دبی از آسمان - نخل، جهان عرب آل Burk Burk دبی، دبی کریک و بیشتر. بازار امارات: بزرگترین مرکز خرید در خاور میانه مسکن خاور میانه اولین پیست اسکی داخل سالن 400 متر و با استفاده از 6000 تن از برف. 5. لوآو اتوبوس بلند کردن در بسیاری از هتل ها و استراحتگاه در Waikiki. راهنمای تور به فرهنگ اسلامی و سنت و مذهب را. 9. هر یک از این هتل واقع شده اند نزدیک حداقل 3 و یا بیشتر مهم تاریخی مکان یا در دبی یا شارجه.