"vimanmek" است که در حال حاضر برای عموم به عنوان موزه باز شده است.

It.s.he در واقع برای تمام اعضای خانواده نشان می دهد! موزه هر روز باز از ساعت ۱۱ صبح به 9 بعد از ظهر است. باز هر روز 09 a.m. - 09.00 بعد از ظهر این شهر ساحلی و پر جنب و جوش شات به شهرت در اوایل 1980s و وجود باقی ماند. این ساختار رها شده پس زمینه برای یکی از اسرار scariest عصر با ناپدید شدن خباثت و بازديد دوره ای از طرف دیگر است. سپس شما هرگز باید تیفانی را نشان می دهد هنوز اگر هرگز کاباره اجرای فوق العاده دیدنی و جذاب و شگفت انگیز را تجربه کرده اند. فصل بالا خرما از هتل به هتل متفاوت است، اما به طور معمول قیمت قابل ملاحظه ای طی سال جدید کریسمس که منظمی با فصل بهترین آب و هوا رفتن و پایین تر بین مه-اکتبر. باز است هر روز از 09 a.m. - 9.00 بعد از ظهر از جمله ایام. 17.30 ساعت یا 19.00 ساعت روزمره تیفانی نمایش اولین نمایش کاباره هرگز واقعا زن نما در جنوب شرق آسیا است. آدرنالین محور فعالیت مانند پریدن با طناب از ارتفاع پرواز میمون دراز دست یا ماشین مسابقه ای محبوب در میان گردشگران دارد. مشاورین شرایط استفاده و سیاست حفظ حریم خصوصی.

عظیم فیل سه سر مجسمه (250 تن وزن 20 متر ارتفاع و 39 متر طول) ایستاده بر پایه صورتی تبدیل به یکی از محبوب ترین اشیاء استان Samut Prakan. PCEC اعضا و مهمانان ناهار در رستوران Bangpuu Sailom در Samut Prakan منحصر به فرد علاوه بر این از بشقاب سرامیک تزئینات سقف لذت. 3-سطح موزه مسکن متعدد بی بها عتیقه جات و اشیاء مذهبی در زیر مجسمه عظیم برنزی است. هر سطح بخشی از جهان هستی تایلندی است. در بالای در شکم جانور، Tavatimsa بهشت است. این در کیهان شناسی بودایی گفته می شود که در آن جمع موجودات مقدس از جمله رژیم فیل Airavata (Erawan). اتاق به عنوان مکانی که در آن بی سر و صدایی جدی اتاق تصاویر بودا بودا و هشت در انواع حالت راه رفتن عجیب است کم رنگ و پریده هنر انتزاعی که خطوط دیوارهای مقعر جبران توصیف شده است و منظومه شمسی را به تصویر می کشد. درست آمیخته شدن از ایده ها، فرم های هنری و ادیان که در طول اجرا می شود، اینجا بی سر و صدایی جدی از معبد سوررآلیسم دالی دیدار نقاشی، البته یکی سه بعدی. پایان جذاب به روز های رنگارنگ، لذت بخش کشف برخی از گنجینه های کمتر شناخته شده از این کشور زیبا. پس از ارائه، MC رن Lexander هر کس تا به امروز در مراسم آورده و توسط انجمن باز که در آن سوالات پرسیده و پاسخ مورد جاست زندگی در تایلند، پاتایا به خصوص به دنبال.

Http://www.pattayamail.com/ourcommunity/exploring-thailands-samut-prakan-province-156301 شده برای نسخه اصلی از جمله هر گونه تصاویر تکمیلی و یا ویدئو

نه تنها شما می توانید به تبدیل به بخشی از هر قاب با خود قرار دادن درست به تصویر اما همچنین هر تصویر بسیار خود تفسیر شخصی خود را با اضافه کردن به زیبایی زمينه آن را. گرفتن به عنوان Naklua شمال بیشتر دروغ در اطراف شمال پاتایا سدیم – نه قسمت شمالی پاتایا، اما بخش مجاور به پایان شمال پاتایا ساحل و درون مرزی گسترش هر دو شمال و جنوب شمال جاده پاتایا پاتایا. "Vimanmek" است که در حال حاضر برای عموم به عنوان موزه باز شده. فرصت های ورزشی هر دو بر روی زمین و آب فراوان و شامل برخی از بهترین گلف بازی ماهیگیری و غواصی-هر نقطه در آسیا غواصی. ساحل از استراحتگاه لوکس به بامبو در ادامه مطلب... این وب سایت و شرکت رسانه آلکاتراز هیچ وابستگی با افراد و یا سازمانها ممکن است داشته باشد که در آن تصاویر به نظر می رسد. انواع تورهای پاتایا همیشه به عنوان پدیده شگفت انگیز برای بازدید کنندگان می آید. ورزش های شدید و پرماجرا و هنرهای رزمی مانند بادسواری, بادبادک شبانه روزی, قایقرانی, غواصی،، قایقرانی پاراگراف یا بوکس تایلندی هستند اطراف با غلظت در Jomtien. سپس شما هرگز باید تیفانی را نشان می دهد هنوز اگر هرگز کاباره اجرای فوق العاده دیدنی و جذاب و شگفت انگیز را تجربه کرده اند.